Ostrożnie z fajerwerkami!

Nieodpowiedzialność była najprawdopodobniej przyczyną pożaru, do jakiego doszło kilka minut przed godziną 20. na ogródkach działkowych przy osiedlu Słowackiego. Ogień zajął drzewa, a zagrożone były zabudowania.

Dym unoszący się nad ogródkami działkowymi widać było z daleka. Ogień pojawił się na młodych drzewkach i błyskawicznie zajął kilka z nich. Pożar powoli przenosił się w kierunku drewnianej altanki. Na miejscu jako pierwszy zjawił się zastęp OSP Amica, który błyskawicznie zdławił ogień.

Na miejscu akcji pracowały jeszcze dwa zastępy OSP Wronki, które jednak niedługo po przyjeździe wróciły do bazy. Sprawę bada policja. Uczulamy na ostrożne obchodzenie się z fajerwerkami, chyba nie warto Nowy Rok witać na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2015-12-31