#jesteśmyjednością – Okiem stopera

Płomień Łężeczki, po zwycięstwie nad Zielonymi Ćmachowo i dzięki korzystnym wynikom na innych boiskach, stał się nowym, samodzielnym liderem Ligi Nadwarciańskiej. Tylko jeden zespół ze ścisłej czołówki, oprócz nowego lidera, zdołał zdobyć w niedzielę komplet punktów.

 

Kłodziszczanie pokonali piotrowian w meczu wyjazdowym. Ciekawe spotkania odbyły się natomiast w Popowie i Zielonejgórze. Górka Wronki uległa 4-5 gościom z Binina, a Fortuna podejmująca Błękitnych Zamość, po niezłym meczu zremisowała 2-2. Dla wronczan była to strata dwóch punktów, zważywszy na to, że w samej pierwszej połowie aż dwukrotnie trafiali w poprzeczkę bramki rywali.

Dziś relacja niedzielnego meczu z Iskrą Biezdrowo opisana z pozycji stopera Marcina Szymańskiego.
„Oceniając mecz, patrząc jako zawodnik, uważam, że zagraliśmy poniżej naszych możliwości. Za dużo było kombinowanej gry środkiem, a za mało akcji prowadzonych skrzydłami. Wiele, z dobrze wyprowadzonych, piłek zostało bezmyślnie straconych, co wiązało się z koniecznością agresywnej obrony z naszej strony. Również nie brakowało indywidualnych akcji ze strony pomocników oraz atakujących, lecz tu musimy zdecydowanie poprawić skuteczność w wykończeniu. Jeżeli chodzi o drużynę z Biezdrowa – grali piłkę bardziej zespołową, co najprawdopodobniej było powodem prowadzącym do zwycięstwa.”

Dziękujemy Marcinowi za tę relację, z pewnością w kolejnym meczu będzie ona bardziej pozytywna dla drużyny Gromu, gdyż ten mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla zespołu Iskry Biezdrowo. Zapraszamy do obejrzenia galerii na „FanPage Grom Samołęż” na Facebooku.

 

6. KOLEJKA
Górka Wronki – Grom Binino 4-5
Pożarowo 2008 – Sparta Kluczewo 5-1
LZS Piotrowo – Płomień Kłodzisko 1-3
Rudki Huby – Śródmieście Wronki 1-1
Zieloni Ćmachowo – Płomień Łężeczki 1-7
Fortuna Zielonagóra – Błękitni Zamość 2-2
Grom Samołęż – Iskra Biezdrowo 2-3
LN_6kolejka

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii
zieloni_plomien

fortuna_blekitni

grom_iskra