Zapraszamy na gwiazdkowy turniej kręglarski

W dniu 21 grudnia 2013 roku, na naszej kręgielni, rozegramy Turniej Gwiazdkowy. Jego celem jest wspólne spędzenie czasu przedświątecznego, w gronie sympatyków klubu i kręgli.

Oprócz kręglarzy wronieckich zapraszamy sympatyków klubu i przyjaciół oraz gości z innych ośrodków kręglarskich, którzy rywalizują na naszych torach na cyklicznych zawodach organizowanych wspólnie przez Klub Kręglarski „Dziewiątka-Amica” Wronki oraz Amatorskie Stowarzyszenie Kręglarzy.

Najpierw rozegramy tradycyjny turniej do pełnych, w kategorii kobiet i mężczyzn. W ostatniej fazie spotkania rozegramy finał w kategorii OPEN, gdzie zagra najlepsza szesnastka rozstawiona w drabince pucharowej. Zagramy tu pojedynki 2 x 10 rzutów, gdzie zwycięzca przechodzi dalej. W ten sposób wyłonimy dwójkę, która zagra w wielkim finale. W szesnastce znajdzie się proporcjonalna ilość kobiet i mężczyzn, która zagra w turnieju.

Podczas turnieju pucharowego, który zaczniemy od około godziny 18.00, będziemy mieli świąteczny poczęstunek, przy zastawionym bufecie w formie szwedzkiego stołu.

Więcej na stronie internetowej turnieju.