Samochodowi włamywacze zatrzymani

Policjanci z Wronek zatrzymali dwóch podejrzewanych o liczne włamania do samochodów, które miały miejsce na parkingach we Wronkach. Za kradzież z włamaniem polskie prawo przewiduje od roku do 10 lat więzienia.

Wczoraj wronieccy policjanci zatrzymali dwóch 26-letnich mieszkańców Wronek, którzy są podejrzewani o włamania do samochodów do których doszło w okresie od sierpnia do października br. we Wronkach.

Do policjantów w Komisariatu Policji we Wronkach wpłynęło kilka zawiadomień o tym, że nieznani sprawcy wybijali szyby w samochodach pozostawionych na terenie parkingów we Wronkach i z wnętrza pojazdów kradli radioodtwarzacze oraz nawigacje o różnej wartości.

Wronieccy kryminalni zaangażowani w powyższą sprawę uzyskali informacje dzięki którym mogli ustalić podejrzewanych o okradanie samochodów. Wczoraj zatrzymali dwóch mieszkańców Wronek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że skradzione przedmioty były dalej sprzedawane.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty 6 kradzieży z włamaniem do samochodów. Za to przestępstwo grozi do 10 lat za kratkami.

Sprawę wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach.

sierż. Sandra Śrama,
rzecznik prasowy,
KPP Szamotuły

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2013-12-03