Pomóż Kacprowi wrócić do zdrowia

„Zaczyna się akcja oddawania 1% podatku na cele charytatywne. Czy pomyślałeś dla kogo mógłbyś w tym roku przeznaczyć ten procent? Jeśli nie, to ze SZCZEREGO SERCA PROSZĘ, aby Twoim adresem był właśnie Kacper, który cały czas się rehabilituje i potrzebuje Twojej pomocy i wsparcia! :)

Proszę Was, Kacper chciałby wrócić do normalnego życia, tego z przed wypadku… rehabilitacja jest niezbędna aby powrócił do zdrowia, ale także bardzo kosztowna. Dlatego zwracam się do WAS o okazanie dobrego serca. Proszę przekaż informację swojej rodzinie, znajomym. Pomoc z każdej niemal strony jest bardzo ważna. Oddanie 1% dla Kacpra nic nie kosztuje, a pomoże Kacprowi stanąć na nogi. On jest wyjątkowym człowiekiem zasługującym na zdrowie. POMÓŻ MU JE OSIĄGNĄĆ!

Wejdź proszę na tę stronę. Następnie w zakładkę MOŻESZ POMÓC, a tam dowiesz się w jaki sposób można ofiarować darowiznę i oddać 1% podatku. Na stronie możesz również zobaczyć zdjęcia z rehabilitacji Kacpra, jego postępy. PROSZĘ I ZACHĘCAM DO POMOCY !

Jeśli możesz poświęć chwilkę, zaproś swoich znajomych do wydarzenia. Im jest nas więcej tym większe szanse na zebranie pieniędzy na kolejne rehabilitacje.

Ania”

Dołącz do akcji prowadzonej na Facebooku