We Wronkach też grali!

Część główna wronieckiej orkiestry rozpoczęła się w niedzielę o godzinie 15 występem zespołu „Marynia”. Następnie wronczanom zaprezentowała się Orkiestra Dęta WOK i dzieci z sekcji baletowej. Po trzech występach artystycznych przyszedł czas na pierwszą licytację. Następnie kolejna porcja lokalnych artystów – Zespół Śpiewaczy „Chojanki” i mażoretki „Miraż”. Później ponownie licytacja i część rozrywkowa z występem Zespołu Śpiewaczego „Chabry” i formacji tanecznej UKS „Wawrzyn”.

Około 18.30 przyszedł czas na ostatnią licytację wronieckich darów na rzecz WOŚP. Po wyczerpaniu fantów przygotowanych przez darczyńców, wronieckiej publiczności zaprezentował się zespół „Trio Klasyczne”, wronieccy karatecy oraz gwiazda wieczoru – zespół „Lans Vegas”.

Podczas trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na wronieckich ulicach kwestowało około 40 wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego prywatnego czasu. Między 15.00 a 18.00 za dobrowolną opłatą można było zmierzyć sobie poziom cukru przy stoisku Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koło Wronki.


Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu Szamotuły.NaszeMiasto.pl