Błękitni Cup 2012 rocznika 2004 i młodsi – relacja live

Właśnie nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. W meczu otwarcia zagrają ze sobą UKS Szóstka Śrem i UKS Orlik Poznań.
W pierwszej akcji, pięknym strzałem popisał się zawodnik Orlika, bramkarz z problemami wybił piłkę na rzut rożny.Chwilę później akcją indywidualną popisał się zawodnik ze Śremu otwierając wynik spotkania. Piękny strzał zawodnika Szóstki, lecz bramkarz łapie piłkę. Koniec meczu. UKS Szóstka Śrem 1 – 0 UKS Orlik Poznań.

W kolejnym meczu Błękitni II Wronki będą podejmować Pogoń Lwówek. W pierwszej akcji zawodnik Pogoni strzelił w słupek, lecz w polu karnym świetnie zachował się jego kolega dobijając piłkę do pustej bramki. Pogoń nabrała wiatru w żagle, w kolejnej akcji pięknym strzałem popisał się zawodnik Pogoni i mamy 2-0 Lecz to jeszcze nie koniec. Pogoń jest nie do zatrzymania, chwilę później strzela kolejną bramkę. Trzeba pochwalić zawodników z Lwówka za skuteczność, w kolejnej akcji strzelają kolejną bramkę. Ładny strzał zawodnika z Wronek, lecz piłka po odbiciu od bramkarza trafiła pod nogi zawodnika z Lwówka strzałem zza połowy umieścił piłkę pod porzeczką. Zawodnicy z Pogonii co chwila uderzają na bramkę Błękitnych, lecz w tych starciach lepszy okazuje się bramkarz z Wronek. Sekundę przed końcem piłkarze z Wronek zdobyli bramkę honorową. Koniec meczu Błękitni II Wronki 1 – 5 Pogoń Lwówek.

W trzecim meczu turnieju zmierzą się pierwsza drużyna Błękitnych Wronki z drużyną TPS Winogrady Poznań. Winogrady strzeliły bramkę na 1:0, i mamy błyskawiczne wyrównanie piłkarzy Błękitnych. Kilka akcji po polem karnym Winograd, fantastyczny strzał piłkarza Błękitnych lecz bramkarz wybił piłke na rzut rożny. Ładna akcja TPSu jednak trochę szczęścia zabrakło napastnikowi, który trafił w słupek. No i mam 2:1 dla gospodarzy turnieju, rzut rożny dla Winograd i mamy wyrównanie, strzał z główki i piłka znalazła się pod poprzeczką drużyny Błękitnych. Koniec spotkania, oba zespoły podzieliły się punktami, wynik kończący spotkanie 2:2

W kolejnym meczu zmierzą się Orlik Poznań i „Mały Piłkarz” Inowrocław. W pierwszej akcji zawodnik z Inowrocławia oddał dobry strzał, lecz jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz Orlika. Dobry strzał zawodnika z Poznania, lecz bramkarza ratuje obrońca drużyny z Inowrocławia. Po pięknej indywidualnej akcji bramkę zdobył zawodnik Orlika. Akcji sam na sam nie wykorzystał zawodnik z Inowrocławia. Ładny kontratak drużyny z Inowrocławia, niestety strzał nietrafiony. Koniec meczu Orlik I Poznań 1-0 „Mały Piłkarz” Inowrocław.

W piątym meczu zagrają AP Barlinek i Orlik II Poznań. Zawodnik z Barlinka ładnym strzałem umieścił piłkę w w bramce. Chwile potem Barlinek strzelił bramkę na 2:0. W kolejnej akcji pięknym strzałem zza połowy popisał się zawodnik z Barlinka, piłka uderzyła w spojenie, lecz do puste bramki piłkę dobił jego kolega z drużyny. W kolejnej akcji sam na sam z bramkarzem wykorzystał napastnik z Barlinka. Koniec meczu AP Barlinek 4-0 Orlik II Poznań

W kolejnym meczu zmierzą się Pogoń Lwówek i Lider Swarzędz. W pierwszej akcji meczu zawodnik Lidera Swarzędz popisał się strzałem nie do obrony i mamy 1:0. Chwilę później strzał oddał zawodnik Pogonii, lecz piłka uderzyła w spojenie. Zawodnicy z Lwówka mają w dzisiejszym meczu pecha, piłka trafia w słupek. Koniec meczu, Lider Swarzędz 1-0 Pogoń Lwówek.

Kolejny mecz. Zmierzą się w nim Błękitni I Wronki i UKS Szóstka Śrem. Faul w środkowej strefie boiska, rzut wolny dla Błękitnych, lecz piłka trafia w mur. Po kontrataku piłkę w bramce umieszcza zawodnik Szóstki – Mateusz Chyliński, jest to jego druga bramka w tym turnieju. Dobre prostopadłe podanie, lecz zawodnik z Wronek nie dobiegł do piłki. Koniec spotkanie, Szóstka Śrem pokonała Błękitnych Wronki 1:0

W kolejnym meczu Błękitni II Wronki podejmą Orlik I Poznań. W pierwszej akcji okazje sam na sam wykorzystał zawodnik z Poznania. Po kilku minutach zawodnik z Poznania popisał się ładnym strzałem zza pola karnego i mamy 2:0. Po ładnej akcji zespołowej piłkę do pustej bramki skierował zawodnik Orlika. Koniec meczu Błękitni II Wronki 0:3 Orlik II Poznań

Kolejny mecz, zmierzą się w nim AP Barlinek i TPS Winogrady Poznań
Prowadzenie dla zespołu z Barlinka zdobywa Michał Sapka. Chwile później po pięknej indywidualnej akcji zawodnik z Barlinka skierował piłkę do bramki. Pierwszy rzut karny w tym turnieju i kontaktowa bramka dla zespołu z Poznania. Kilka minut później, po ładnej zespołowej akcji zawodnik z Barlinka strzelił kolejną bramkę i mamy 3:1. Tak zaciętego meczu jeszcze nie było, błyskawiczna odpowiedź zawodnika z Poznania i mamy 3:2. Po złym podaniu bramkarza zawodnik z Winograd strzela piłką w słupek. Koniec meczu Akademia Piłkarska Barlinek 3:2 TPS Winogrady

W dziesiątym meczu fazy grupowej Lider Swarzędz walczy o punkty z „Mały Piłkarz” Inowrocław. Gra toczy się praktycznie od rogu do rogu. Rywalizacja toczy się nie tylko na boisku, ponieważ obie te drużyny przyjechały z rzeszą sympatyków. Inowrocławianie prowadzą 1:0, piłkarz ze Swarzędza dostał piłka w głowe i niestety musiał opuścić boisko. Koniec meczu 1:0.

W kolejnym meczu TPS Winogrady grają z Orlikiem Poznań. W połowie spotkania bramkę dla Winograd po pięknym strzale zdobył Igor Kozłowski, Winogrady po chwili zadają kolejny cios zawodnikom z Orlika, mamy 2:0 strzelcem bramki znów Igor Kozłowski. Koniec meczu, TPS Winogrady 2:0 Orlik II Poznań.

W kolejnym meczu zmierzą się Pogoń Lwówek i „Młody Piłkarz” Inowrocław. Dobrą okazje strzelecką zmarnował zawodnik z Inowrocławia, chwilę po tym ten sam zawodnik miał sytuację sam na sam, lecz piękną interwencją popisał się bramkarz. Kilka minut po tej akcji po błędzie obrońcy z Inowrocławia bramkę zdobył napastnik z Pogonii. Koniec meczu Pogoń Lwówek 1:0 „Młody Piłkarz” Inowrocław.

Akademia Piłkarska Barlinek pokonała 5:0 UKS Szóstkę Śrem

W kolejnym meczu Błękitni II Wronki zmierzą się z Liderem Swarzędz. W pierwszych minutach meczu pięknym strzałem popisał się zawodnik Lidera Swarzędz, pokonując bramkarza i otwierając tym samym wynik spotkania na 1:0. Kilka minut później zawodnik ze Swarzędza zwiększa prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Bramkarz Błękitnych ratuje swoją drużynę przed stratą kolejnej bramki, po dobrym strzale zawodnika ze Swarzędza. Koniec meczu Lider Swarzędz 2:0 Błękitni II Wronki.

Nadszedł czas na kolejny mecz, spotkają się w nim Błękitni I Wronki i Orlik II Poznań. Już w pierwszej akcji meczu Błękitni popisali się piękną akcją zespołową, po której zdobyli bramkę, chwilę później zawodnik z Wronek pokonał bramkarza z Poznania pięknym strzałem pod poprzeczkę. Mecz toczy się po myśli zawodników z Wronek, w kolejnej akcji piłka uderzyła w słupek. Koniec meczu. Błękitni wygrali 2:0 z drużyną z Poznania

W kolejnym meczu o cenne punkty walczą Orlik I Poznań i Pogoń Lwówek. Orlik wyszedł już na prowadzenie po pięknej akcji, Pogoń cały czas ostrzeliwuje bramke Orlika, jednak bezskutecznie. I kolejne niewykorzystane akcje Pogoni, róg dla Pogoni, szybka kontra Poznaniaków i obrońca na posterunku, nie dał wejść we własne pole karne piłkarzowi Orlika. Bramkarz Orlika jest w tym meczu nie do zastąpienia, po meczu koledzy powinni mu dziękować, szybko kontra drużyny z Poznania i mamy bramkę, 2:0 dla Orlika Poznań. Koniec!
Orlik I Poznań 2:0 Pogoń Lwówek

W kolejnym meczu zmierzą się TPS Winogrady z Szóstką Śrem. Szybka akcja i mamy bramke dla TPSu, 1:0. Piękna bramka w wykonaniu piłkarza z Winograd, mamy już 2:0, kolejna piękna akcja zespołu z dzielnicy Poznania jednak zabrakło odrobiny szczęścia do wbijacia futbolówki w bramke. Co jedna to ładniejsza, 5 bramka zawodnika, pierwszy hat-trick, mamy 3:0. Koniec spotkania!
TPS Winogrady 3:0 Szóstka Śrem

Nadszedł czas na kolejny mecz w którym zmierzą się Błękitni II Wronki i „Mały Piłkarz” Inowrocław” Bramkę zobaczyliśmy już w pierwszej akcji meczu, gdy zawodnik z Inowrocławia zdobył bramkę po strzale z głowy. Kolejna akcja była niemal taka sama, lecz tym razem zawodnik z Inowrocławia zdobył bramkę strzałem przy słupku. Piłkarze z Inowrocławia nabrali wiatru w żagle i po kolejnej akcji zdobywają kolejną bramkę. Zawodnicy z Inowrocławia są nie do zatrzymania, strzelają bramkę za bramką i mamy 5:0. Kolejna akcja dla „Małego Piłkarza”, lecz tym razem po pięknej interwencji bramkarza skierowano piłkę do pustej bramki. Piękny gol po pięknej kontrze dla zespołu z Inowrocławia. Koniec Spotkania Błękitni II Wronki 0:7 „Mały Piłkarz” Inowrocław.

W kolejnym meczu spotkają się Błękitni I Wronki i AP Barlinek. Pierwsza akcja i piękna interwencja bramkarza ratuję Błękitnych przed stratą bramki, lecz po chwili Barlinek obejmuje prowadzenie po wykorzystanej akcji sam na sam. Piłkarze z Barlinka uwierzyli w swoje umiejętności i w kolejnej akcji zdobywają kolejną bramkę. Trzecia bramka dla zespołu z Barlinka, tym razem po rzucie rożnym. Rozstrzelali się w tym meczu piłkarze z Barlinka strzelając w krótkim odstępie czasowym dwie bramki. Jak dla nas zawodnicy z Barlinka wyrastają na faworytów tego turnieju. Koniec meczu 5:0.

W ostatnim meczu fazy grupowej spotkają się Lider Swarzędz i Orlik I Poznań. Jest połowa meczu, Lider póki co wygrywa 2:1. Koniec meczu 2:1.

Zaczęły się mecze o miejsca

W meczu o 9. miejsce spotkają się Błękitni II Wronki i Orlik II Poznań. Pierwsza bramka dla Orlika II Poznań. Bardzo ładny strzał zawodnika z Poznania, piłka minimalnie obok słupka. Koniec meczu, Błękitni 0:1 Orlik, tym samym Błękitni II Wronki zajmują 10. miejsce w turnieju a Orlik 9.

W meczu o 7. miejsce zmierzą się Błękitni I Wronki i „Mały Piłkarz” Inowrocław. Po ładnej drużynowej akcji, zawodnik z Inowrocławia skierował piłkę do pustej bramki, mamy 1:0. Świetny strzał, lecz bramkarz Błękitnych na posterunku. Piękna akcja indywidualna i mamy 2:0. Błyskawiczna odpowiedź Błękitnych, lecz jeszcze szybsza zawodników z Inowrocławia, 3:1.

Mecz o 5. miejsce, spotkają się w nim UKS Szóstka Śrem i Pogoń Lwówek. Pięknym strzałem z połowy boiska popisał się zawodnik Pogonii Lwówek, wyprowadzając tym samym swoją drużynę na prowadzenie, minutę później ten sam oddał równie piękny strzał, tym razem w słupek. Koniec meczu 1:0

W meczu o 3. miejsce spotkają się TPS Winogrady i Orlik Poznań. Pierwsza bramka dla Winogradów 1:0. Kolejna piękna bramka, Winogrady wygrywają 2:0, kontaktowa bramka dla Orlika, jeszcze nie wszystko stracone. Błyskawiczny gol, po pięknej akcji Orlik wyrównuje wynik meczu. Właśnie nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju. W meczu otwarcia zagrają ze sobą UKS Szóstka Śrem i UKS Orlik Poznań.
W pierwszej akcji, pięknym strzałem popisał się zawodnik Orlika, bramkarz z problemami wybił piłkę na rzut rożny.Chwilę później akcją indywidualną popisał się zawodnik ze Śremu otwierając wynik spotkania. Piękny strzał zawodnika Szóstki, lecz bramkarz łapie piłkę. Koniec meczu. UKS Szóstka Śrem 1 – 0 UKS Orlik Poznań.

W kolejnym meczu Błękitni II Wronki będą podejmować Pogoń Lwówek. W pierwszej akcji zawodnik Pogoni strzelił w słupek, lecz w polu karnym świetnie zachował się jego kolega dobijając piłkę do pustej bramki. Pogoń nabrała wiatru w żagle, w kolejnej akcji pięknym strzałem popisał się zawodnik Pogoni i mamy 2-0 Lecz to jeszcze nie koniec. Pogoń jest nie do zatrzymania, chwilę później strzela kolejną bramkę. Trzeba pochwalić zawodników z Lwówka za skuteczność, w kolejnej akcji strzelają kolejną bramkę. Ładny strzał zawodnika z Wronek, lecz piłka po odbiciu od bramkarza trafiła pod nogi zawodnika z Lwówka strzałem zza połowy umieścił piłkę pod porzeczką. Zawodnicy z Pogonii co chwila uderzają na bramkę Błękitnych, lecz w tych starciach lepszy okazuje się bramkarz z Wronek. Sekundę przed końcem piłkarze z Wronek zdobyli bramkę honorową. Koniec meczu Błękitni II Wronki 1 – 5 Pogoń Lwówek.

W trzecim meczu turnieju zmierzą się pierwsza drużyna Błękitnych Wronki z drużyną TPS Winogrady Poznań. Winogrady strzeliły bramkę na 1:0, i mamy błyskawiczne wyrównanie piłkarzy Błękitnych. Kilka akcji po polem karnym Winograd, fantastyczny strzał piłkarza Błękitnych lecz bramkarz wybił piłke na rzut rożny. Ładna akcja TPSu jednak trochę szczęścia zabrakło napastnikowi, który trafił w słupek. No i mam 2:1 dla gospodarzy turnieju, rzut rożny dla Winograd i mamy wyrównanie, strzał z główki i piłka znalazła się pod poprzeczką drużyny Błękitnych. Koniec spotkania, oba zespoły podzieliły się punktami, wynik kończący spotkanie 2:2

W kolejnym meczu zmierzą się Orlik Poznań i „Mały Piłkarz” Inowrocław. W pierwszej akcji zawodnik z Inowrocławia oddał dobry strzał, lecz jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz Orlika. Dobry strzał zawodnika z Poznania, lecz bramkarza ratuje obrońca drużyny z Inowrocławia. Po pięknej indywidualnej akcji bramkę zdobył zawodnik Orlika. Akcji sam na sam nie wykorzystał zawodnik z Inowrocławia. Ładny kontratak drużyny z Inowrocławia, niestety strzał nietrafiony. Koniec meczu Orlik I Poznań 1-0 „Mały Piłkarz” Inowrocław.

W piątym meczu zagrają AP Barlinek i Orlik II Poznań. Zawodnik z Barlinka ładnym strzałem umieścił piłkę w w bramce. Chwile potem Barlinek strzelił bramkę na 2:0. W kolejnej akcji pięknym strzałem zza połowy popisał się zawodnik z Barlinka, piłka uderzyła w spojenie, lecz do puste bramki piłkę dobił jego kolega z drużyny. W kolejnej akcji sam na sam z bramkarzem wykorzystał napastnik z Barlinka. Koniec meczu AP Barlinek 4-0 Orlik II Poznań

W kolejnym meczu zmierzą się Pogoń Lwówek i Lider Swarzędz. W pierwszej akcji meczu zawodnik Lidera Swarzędz popisał się strzałem nie do obrony i mamy 1:0. Chwilę później strzał oddał zawodnik Pogonii, lecz piłka uderzyła w spojenie. Zawodnicy z Lwówka mają w dzisiejszym meczu pecha, piłka trafia w słupek. Koniec meczu, Lider Swarzędz 1-0 Pogoń Lwówek.

Kolejny mecz. Zmierzą się w nim Błękitni I Wronki i UKS Szóstka Śrem. Faul w środkowej strefie boiska, rzut wolny dla Błękitnych, lecz piłka trafia w mur. Po kontrataku piłkę w bramce umieszcza zawodnik Szóstki – Mateusz Chyliński, jest to jego druga bramka w tym turnieju. Dobre prostopadłe podanie, lecz zawodnik z Wronek nie dobiegł do piłki. Koniec spotkanie, Szóstka Śrem pokonała Błękitnych Wronki 1:0

W kolejnym meczu Błękitni II Wronki podejmą Orlik I Poznań. W pierwszej akcji okazje sam na sam wykorzystał zawodnik z Poznania. Po kilku minutach zawodnik z Poznania popisał się ładnym strzałem zza pola karnego i mamy 2:0. Po ładnej akcji zespołowej piłkę do pustej bramki skierował zawodnik Orlika. Koniec meczu Błękitni II Wronki 0:3 Orlik II Poznań

Kolejny mecz, zmierzą się w nim AP Barlinek i TPS Winogrady Poznań
Prowadzenie dla zespołu z Barlinka zdobywa Michał Sapka. Chwile później po pięknej indywidualnej akcji zawodnik z Barlinka skierował piłkę do bramki. Pierwszy rzut karny w tym turnieju i kontaktowa bramka dla zespołu z Poznania. Kilka minut później, po ładnej zespołowej akcji zawodnik z Barlinka strzelił kolejną bramkę i mamy 3:1. Tak zaciętego meczu jeszcze nie było, błyskawiczna odpowiedź zawodnika z Poznania i mamy 3:2. Po złym podaniu bramkarza zawodnik z Winograd strzela piłką w słupek. Koniec meczu Akademia Piłkarska Barlinek 3:2 TPS Winogrady

W dziesiątym meczu fazy grupowej Lider Swarzędz walczy o punkty z „Mały Piłkarz” Inowrocław. Gra toczy się praktycznie od rogu do rogu. Rywalizacja toczy się nie tylko na boisku, ponieważ obie te drużyny przyjechały z rzeszą sympatyków. Inowrocławianie prowadzą 1:0, piłkarz ze Swarzędza dostał piłka w głowe i niestety musiał opuścić boisko. Koniec meczu 1:0.

W kolejnym meczu TPS Winogrady grają z Orlikiem Poznań. W połowie spotkania bramkę dla Winograd po pięknym strzale zdobył Igor Kozłowski, Winogrady po chwili zadają kolejny cios zawodnikom z Orlika, mamy 2:0 strzelcem bramki znów Igor Kozłowski. Koniec meczu, TPS Winogrady 2:0 Orlik II Poznań.

W kolejnym meczu zmierzą się Pogoń Lwówek i „Młody Piłkarz” Inowrocław. Dobrą okazje strzelecką zmarnował zawodnik z Inowrocławia, chwilę po tym ten sam zawodnik miał sytuację sam na sam, lecz piękną interwencją popisał się bramkarz. Kilka minut po tej akcji po błędzie obrońcy z Inowrocławia bramkę zdobył napastnik z Pogonii. Koniec meczu Pogoń Lwówek 1:0 „Młody Piłkarz” Inowrocław.

Akademia Piłkarska Barlinek pokonała 5:0 UKS Szóstkę Śrem

W kolejnym meczu Błękitni II Wronki zmierzą się z Liderem Swarzędz. W pierwszych minutach meczu pięknym strzałem popisał się zawodnik Lidera Swarzędz, pokonując bramkarza i otwierając tym samym wynik spotkania na 1:0. Kilka minut później zawodnik ze Swarzędza zwiększa prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Bramkarz Błękitnych ratuje swoją drużynę przed stratą kolejnej bramki, po dobrym strzale zawodnika ze Swarzędza. Koniec meczu Lider Swarzędz 2:0 Błękitni II Wronki.

Nadszedł czas na kolejny mecz, spotkają się w nim Błękitni I Wronki i Orlik II Poznań. Już w pierwszej akcji meczu Błękitni popisali się piękną akcją zespołową, po której zdobyli bramkę, chwilę później zawodnik z Wronek pokonał bramkarza z Poznania pięknym strzałem pod poprzeczkę. Mecz toczy się po myśli zawodników z Wronek, w kolejnej akcji piłka uderzyła w słupek. Koniec meczu. Błękitni wygrali 2:0 z drużyną z Poznania

W kolejnym meczu o cenne punkty walczą Orlik I Poznań i Pogoń Lwówek. Orlik wyszedł już na prowadzenie po pięknej akcji, Pogoń cały czas ostrzeliwuje bramke Orlika, jednak bezskutecznie. I kolejne niewykorzystane akcje Pogoni, róg dla Pogoni, szybka kontra Poznaniaków i obrońca na posterunku, nie dał wejść we własne pole karne piłkarzowi Orlika. Bramkarz Orlika jest w tym meczu nie do zastąpienia, po meczu koledzy powinni mu dziękować, szybko kontra drużyny z Poznania i mamy bramkę, 2:0 dla Orlika Poznań. Koniec!
Orlik I Poznań 2:0 Pogoń Lwówek

W kolejnym meczu zmierzą się TPS Winogrady z Szóstką Śrem. Szybka akcja i mamy bramke dla TPSu, 1:0. Piękna bramka w wykonaniu piłkarza z Winograd, mamy już 2:0, kolejna piękna akcja zespołu z dzielnicy Poznania jednak zabrakło odrobiny szczęścia do wbijacia futbolówki w bramke. Co jedna to ładniejsza, 5 bramka zawodnika, pierwszy hat-trick, mamy 3:0. Koniec spotkania!
TPS Winogrady 3:0 Szóstka Śrem

Nadszedł czas na kolejny mecz w którym zmierzą się Błękitni II Wronki i „Mały Piłkarz” Inowrocław” Bramkę zobaczyliśmy już w pierwszej akcji meczu, gdy zawodnik z Inowrocławia zdobył bramkę po strzale z głowy. Kolejna akcja była niemal taka sama, lecz tym razem zawodnik z Inowrocławia zdobył bramkę strzałem przy słupku. Piłkarze z Inowrocławia nabrali wiatru w żagle i po kolejnej akcji zdobywają kolejną bramkę. Zawodnicy z Inowrocławia są nie do zatrzymania, strzelają bramkę za bramką i mamy 5:0. Kolejna akcja dla „Małego Piłkarza”, lecz tym razem po pięknej interwencji bramkarza skierowano piłkę do pustej bramki. Piękny gol po pięknej kontrze dla zespołu z Inowrocławia. Koniec Spotkania Błękitni II Wronki 0:7 „Mały Piłkarz” Inowrocław.

W kolejnym meczu spotkają się Błękitni I Wronki i AP Barlinek. Pierwsza akcja i piękna interwencja bramkarza ratuję Błękitnych przed stratą bramki, lecz po chwili Barlinek obejmuje prowadzenie po wykorzystanej akcji sam na sam. Piłkarze z Barlinka uwierzyli w swoje umiejętności i w kolejnej akcji zdobywają kolejną bramkę. Trzecia bramka dla zespołu z Barlinka, tym razem po rzucie rożnym. Rozstrzelali się w tym meczu piłkarze z Barlinka strzelając w krótkim odstępie czasowym dwie bramki. Jak dla nas zawodnicy z Barlinka wyrastają na faworytów tego turnieju. Koniec meczu 5:0.

W ostatnim meczu fazy grupowej spotkają się Lider Swarzędz i Orlik I Poznań. Jest połowa meczu, Lider póki co wygrywa 2:1. Koniec meczu 2:1.

Zaczęły się mecze o miejsca

W meczu o 9. miejsce spotkają się Błękitni II Wronki i Orlik II Poznań. Pierwsza bramka dla Orlika II Poznań. Bardzo ładny strzał zawodnika z Poznania, piłka minimalnie obok słupka. Koniec meczu, Błękitni 0:1 Orlik, tym samym Błękitni II Wronki zajmują 10. miejsce w turnieju a Orlik 9.

W meczu o 7. miejsce zmierzą się Błękitni I Wronki i „Mały Piłkarz” Inowrocław. Po ładnej drużynowej akcji, zawodnik z Inowrocławia skierował piłkę do pustej bramki, mamy 1:0. Świetny strzał, lecz bramkarz Błękitnych na posterunku. Piękna akcja indywidualna i mamy 2:0. Błyskawiczna odpowiedź Błękitnych, lecz jeszcze szybsza zawodników z Inowrocławia, 3:1. Koniec meczu, 3:1

Mecz o 5. miejsce, spotkają się w nim UKS Szóstka Śrem i Pogoń Lwówek. Pięknym strzałem z połowy boiska popisał się zawodnik Pogonii Lwówek, wyprowadzając tym samym swoją drużynę na prowadzenie, minutę później ten sam oddał równie piękny strzał, tym razem w słupek. Koniec meczu 1:0

W meczu o 3. miejsce spotkają się TSP Winogrady i Orlik I Poznań. Po pięknym strzale mamy 1:0. Kolejna piękna bramka, Winogrady wygrywają 2:0, kontaktowa bramka dla Orlika, jeszcze nie wszystko stracone. Błyskawiczny gol, po pięknej akcji Orlik wyrównuje wynik meczu. Mecz zakończył się remisem, mamy pierwszy konkurs rzutów karnych, każda z drużyn będzie strzelała po trzy rzuty karne. Więcej szczęścia miał Orlik Poznań, który zwyciężył w konkursie rzutów karnych.

Przyszedł czas na finał zmierzą się w nim AP Barlinek i Lider Swarzędz. W pierwszej akcji meczu zawodnik z Barlinka zdobył piękną bramkę, 1:0. No i mamy drugą bramkę, Barlinek w tym meczu dominuje drużynę ze Swarzędza. Zawodnicy z Barlinka w tym turnieju są nie do zatrzymania, mamy 3:0. Koniec meczu, zwycięzcą turnieju została Akademia Piłkarska Barlinek, Gratulacje!

Klasyfikacja końcowa

1. Akademia Piłkarska Barlinek
2. Lider Swarzędz
3. Orlik I Poznań

4. TPS Winogrady Poznań
5. Pogoń Lwówek
6. UKS Szóstka Śrem
7. „Mały Piłkarz” Inowrocław
8. Błękitni I Wronki
9. Orlik II Poznań
10. Błękitni II Wronki

Nagrody indywidualne

Najlepszy zawodnik – Igor Kozłowski (TPS Winogrady)
Najlepszy bramkarz – Jakub Filipiak („Mały Piłkarz” Inowrocław)
Król strzelców – Jakub Jędrzejaszek (AP Barlinek)
Najmłodszy zawodnik – Leon Misiewicz (Błękitni II Wronki)