KAMERALNE KONCERTY W SZAMOTUŁACH W CHACIE ALCHEMIKA

To już od 4 października w Szamotułach, przy pięknym zamku Górków rusza jeden z najmniejszych lokali muzycznych w tym mieście.

Lokal będzie po za działalnością w tygodniu, w każdą sobotę swoim gościa będzie serwował bardzo małe kameralne koncerty. Specyfiką tego miejsce będzie bezpośredni kontakt artystów z bardzo małą 30 osobową publicznością, na bardzo małej scenie, ale za to w bardzo miłej i fajnej atmosferze. Pierwszy koncert odbędzie się już 6 października na scenie pojawi się lokalny zespół DEPRESJA ale też w innej odsłonie akustycznej.

wronczanie, wronki lokalne wiadomosci
wronczanie, wronki lokalne wiadomosci
wronczanie, wronki lokalne wiadomosci

W kolejnym tygodniu prosto z Poznania Duet KOWALEWSKI I GLINKA. Trwają tez kolejne rozmowy z artystami, wiem też już że 17 listopada w duecie JACEK I PLACEK w Chacie Alchemika zagra były wokalista zespołu DŻEM Jacek Dewódzki. W każdy piątek w lokalu odbędą się wieczory KARAOKE, a raz w miesiącu KARAOKE z zespołem na żywo.

Lokal też zaprasza jeśli jakiś zespół chciał by zaprezentować się na tak kameralnej scenie to jest to możliwe kontakt tel.512-185-133.

Nad Koncertami Patronuje FABRYKA ZESPOŁÓW. Koncerty startują zawsze o 20:00, lokal będzie czynny od wtorku do niedzieli od godziny 14:00.