Apel TOZ oddział Wronki.

W ciągu ostatnich kilku dni informowano nas o wielu porzuconych lub zagubionych kotach i kociętach na terenie Wronek. Niestety nie mamy możliwości zapewnienia wszystkim tym kotom miejsca gdzie mogłyby przebywać do momentu adopcji.

Pilnie poszukujemy osób chętnych do utworzenia u siebie Domu Tymczasowego dla kotów. Zalety bycia Domem Tymczasowym są nie do przecenienia. Po pierwsze pomoc potrzebującemu zwierzęciu daje ogromną satysfakcję. Nie ma nic piękniejszego niż wdzięczność w oczach zwierzaka. Jest to również cenne doświadczenie – rozwija empatię, uczy odpowiedzialności za los całkowicie zależnej od nas istoty, jest to też świetne rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą mieć kota na stałe. A przede wszystkim przyczyniamy się w ten sposób do zmniejszenia bezdomności.

Dzięki nam chociaż jedno zwierzę uniknie często trudnych warunków schroniskowych i prosto z naszego domu trafi do domu docelowego. W chwili obecnej najpilniej potrzebują takiej pomocy trzy małe kocięta, dwa ok. półroczne koty oraz dwa koty dorosłe. Oczywiście jeżeli chciałby ktoś zaadoptować kota na stałe prosimy o kontakt. Kotka ze zdjęcia dnia 11 października, została znaleziona na ul. Poznańskiej w okolicy kwiaciarni, ma ok. 6 mies. jest czarna, ma biały krawacik, jest bardzo towarzyska być może zagubiła się – szukamy właściciela – lub osoby, która mogłaby zapewnić jej schronienie do momentu adopcji. Więcej informacji na temat kotów i naszej działalności zamieszczamy na naszym Facebooku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Wronki.

Jeżeli ktoś z Państwa zdecyduje się utworzyć Dom Tymczasowy i pomóc w ten sposób bezdomnym, potrzebującym, skrzywdzonym zwierzętom prosimy o kontakt.

TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI O/WRONKI
Tel. 603 255 675
e-mail: toz.wronki(at)gmail.com