Sportowe podsumowanie weekendu

We Wróblewie Czarni podejmowali Pogoń Lwówek. Spotkanie drużyn, które dzieliło jedno miejsce w tabeli było dość ciekawym widowiskiem. Wiele się działo pod obiema bramkami. Do przerwy trudno było wskazać lepszą jedenastkę. Po zmianie stron, ewidentnie lepsi byli już wróblewianie. Podopieczni Dariusza Oszmałka zaaplikowali rywalem trzy gole i nie stracili żadnego.

Czarni Wróblewo 3:0 Pogoń Lwówek
1:0 – Dariusz Woźny
2:0 – Bartłomiej Graczyk
3:0 – Marcin Florek

W Popowie Błękitni zagrali z Sokołem Rakoniewice. Od zawsze był to trudny rywal dla wronczan. Tym razem okazało się nieco inaczej. Już przed przerwą podopieczni Karola Brodowskiego zaaplikowali rywalom dwie bramki. Po zmianie stron Błękitni nadal atakowali, co przyniosło efekt. Bramkarz gości jeszcze dwukrotnie był zmuszony do wyjmowania piłki z siatki. Wronczanie rozegrali bardzo dobry mecz, a wynik był w pełni zasłużony.

Błękitni Wronki 4:0 Sokół Rakoniewice
1:0 – Łukasz Majchrzak
2:0 – Jakub Tomkowiak
3:0 – Tomasz Majer
4:0 – Adrian Janaszek


fot: Karol Grajewski

W Wartosławiu Warta grała z Rzemieślnikiem Kwilcz. Spotkania między tymi zespołami od zawsze były bardzo zacięte. Rzadko obie drużyny schodziły z boiska w pełnych składach. Tym razem było podobnie. W drugiej połowie przedwcześnie do szatni za faul musiał zejść pomocnik Warciarzy – Daniel Wólczyński. Sam mecz prowadzony był w dość dobrym tempie. Optyczną przewagę osiągnęli jednak goście, którzy na przerwę schodzili prowadząc 1:0. W drugich 45-ciu minutach Warta próbowała gonić wynik. Ta sztuka się udała, ale gracze Rzemieślnika dołożyli jeszcze dwa gole. Podopieczni Tomasza Tyrchana, grając w 10 zdołali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki.

Warta Wartosław 2:3 Rzemieślnik Kwilcz
0:1 – Radosław Szałata
1:1 – Tomasz Tyrchan
1:2 – Łukasz Bartkowiak
1:3 – Piotr Białkowski
2:3 – Jacek Plutecki


Zapraszamy do oglądania zdjęć z meczów!