Młodzi kręglarze Pożegnali Lato 2012

W piątek 31 sierpnia 2012r. rozegrany został na kręgielni we Wronkach Otwarty Turniej Kręglarski dla dzieci i młodzieży „Pożegnanie Lata 2012”. Turniej był podsumowaniem treningów w ramach cyklu imprez Lato w Mieście i Gminie Wronki. Do współzawodnictwa indywidualnego przystąpiła ponad trzydziestoosobowa grupa młodych utalentowanych sportowców.
Turniej rozegrany został w pięciu kategoriach wiekowych wspólnych dla dziewczyn i chłopców: 6-9 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, 13-14 lat. Każdy zawodnik oddał ponad 30 rzutów do tzw. pełnych ustawień kręgli. Po prawdziwej sportowej rywalizacji wyłonieni zostali aktualnie najlepsi zawodnicy w poszczególnych grupach wiekowych:

3. miejsce – Patrycja Wziętek

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, medal, a zwycięzcy w każdej kategorii nagrodzeni zostali pucharami i statuetkami.
Turnieju został zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy Wronki (główny sponsor nagród) oraz K.K. „Dziewiątka” Wronki w składzie: Roman Bączkiewicz i Natalia Skrzypczak.
Ze sportowym pozdrowieniem „Dobry rzut”.