Mamy już 100 użytkowników!

Dziewiętnaście dni – dokładnie tyle czasu potrzebowaliśmy, aby osiągnąć liczbę stu użytkowników zarejestrowanych na naszym portalu. Z okazji tego małego sukcesu, postanowiliśmy pochwalić się kilkoma statystkami i podzielić nowymi informacjami o serwisie.

Na początek trochę statystyk:
Nasi użytkownicy dodali 58 komentarzy, 31 postów w krzykaczu (mini czat), 49 postów na forum. Nasza galeria zdjęć posiada 49 fotografii. Pojawiły się już 54 newsy, około 33% zarejestrowanych użytkowników zagłosowało w ankiecie. Nasza usługa Wronczanie StreetView, z której jesteśmy szczególnie dumni, posiada już 36 panoram wronieckich ulic.
Od powstania portalu zanotowaliśmy 3234 unikalnych odwiedzin, 21698 odsłon strony, co nas bardzo cieszy. Odwiedziny na stronie trwają średnio 5 minut 59 sekund. Dzięki tym danym wiemy, że nasza praca nad stroną nie jest bezowocna! Raduje nas fakt, że nasi użytkownicy udzielają się na forum, wyrażają swoje opinie w komentarzach pod wiadomościami i artykułami oraz głosują w ankietach.

Korzystając z okazji dziękujemy pani Grażynie Kaźmierczak za wzmiankę o naszej stronie we Wronieckim Bazarze, młodym mieszkańcom Zamościa oraz sympatykom Błękitnych za pomoc w roznoszeniu ulotek reklamujących portal, osobom, które promują nas na Naszej Klasie i innych portalach społecznościowych, a także wszystkim tym, którzy dodają nam otuchy i pomagają na przeróżne sposoby.

Informujemy jeszcze, że usługę Wronczanie StreetView zintegrowaliśmy z naszą galerią – zdjęcia dodawane do galerii zaznaczmy też na mapce. Zachęcamy zatem do dodawania swoich zdjęć.

Dziękujemy i pozdrawiamy!