Dumy Wronek 2020 – lista nagrodzonych

W czwartek odbyła się tegoroczna gala, podczas której przyznano statuetki Dum Wronek. Poniżej lista nagrodzonych osób oraz organizacji.

W trakcie gali odbyła się zbiórka charytatywna dla Julii Kaszkowiak, przeprowadzona przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Jesteśmy Razem”. Dla 15-letniej wronczanki zebrano ponad 7 tysięcy złotych.

Zakład Karny we Wronkach

Parafia p.w. Chrystusa Króla w Chojnie

Koło Łowieckie Nr 57 „Wrona”

Ochotnicza Straż Pożarna w Lubowie

Polski Komitet Pomocy Społecznej we Wronkach

Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej

Koło Gospodyń Wiejskich w Kłodzisku

Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej we Wronkach

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Herbertus”

Wronieckie Stowarzyszenie Historyczne „Historica”

Wroniecki Klub Biegacza


Zespół Folklorystyczny „Marynia” – Nadia Matuszak, Jagoda Michałek i Paweł Łuczak

Monika Kijek

Zespół Mażoretki „Miraż”, formacja w składzie: Jagoda Sobalik, Martyna Mataj, Aniela Łabojewska, Kinga Dorna, Weronika Ciesielska, Hanna Cepka, Dagmara Frankowska, Zuzanna Kałużyńska, Anna Lisowska, Martyna Mataj, Martyna Sarnowska, Jagoda Sobalik, Olga Spychała, Julia Suchowierska, Julia Śrama
Duet – Jagoda Sobalik i Martyna Mataj
Prowadzące – Małgorzata Piech, Gabriela Kabacińska

Formacja Taneczna „Iskierki” UKS „Wawrzyn” w składzie: Kornelia Grabarkiewicz, Amelia Smolarkiewicz, Julia Lis, Julia Hoffman, Oliwia Bilon, Martyna Mrowińska, Hanna Barłóg, Zuzanna Gucia, Aniela Ociepa, Łucja Nowak, Zuzanna Walorczyk, Zuzanna Prętka, Martyna Tyrchan,
Miniformacja Pom-Pom – Amelia Poznańska, Zuzanna Gucia, Joanna Urban, Adrianna Kwaśny, Zuzanna Walorczyk, Zofia Grzybowska, Kornelia Łuczak

Szkoła Tańca i Ruchu „Lorenzo” – Leticja Wallicht i Tobiasz Wilk oraz Dominika Świniarska i Stanisław Michalski

Kazimiera Hatka

Edward Ławniczak

Tadeusz Bierka, Grzegorz Orzechowski, Marek Mikuła

Andrzej Haak

Lech Poznań

Zawodnicy Klubu Kręglarskiego „Dziewiątka-Amica” Wronki – Julia Brodziszewska i Jakub Kląskała

LUKS „Gry Logiczne” we Wronkach – Jan Mamet i Filip Krause

Agnieszka Smolarek

Julia Rusinek

Marek Regdosz

Zofia Gorzkowska

Społeczność Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach – Oliwia Hawryszkiewicz, Liwia Sztukowska, Zuzanna Skowrońska, Julia Roman, Natalia Roszak, Marta Nowacka.

Więcej informacji na temat nagrodzonych oraz zdjęcia ze spotkania znajdziecie tutaj.

fot. Wronki.pl

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne