Mama ma wolne – Magda Gajewska w DDTVN

Czy mama zasługuje na czas tylko dla siebie? Dlaczego tak często młode mamy mają wyrzuty sumienie, że zostawiają swoje dzieci pod opieką rodziny lub znajomych? Między innymi na te pytania odpowiadała dziś wronczanka – Magda Gajewska w “Dzień Dobry TVN”.

Oprócz Magdy w temacie zabrały głos: psycholog Marta Bąkowska i Amelia Kania, która prowadzi na Instagramie konto @amcialol.

Panie zgodnie twierdziły, że dla młodej mamy pozostawienie dziecka pod czyjąś opieką, to duże wyzwanie, szczególnie emocjonalne. Pojawia się strach o to, czy z dzieckiem wszystko w porządku no i oczywiście tęsknota. Jednak warto dzielić się obowiązkami w opiece nad dzieckiem z partnerem i rodziną, aby znaleźć czas dla siebie i na własne pasje.

Zachęcamy do obejrzenia materiału Dzień Dobry TVN TUTAJ.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2020-01-17