Wybory parlamentarne 2019 – gdzie głosujemy?

W niedzielę wybierzemy naszych przedstawicieli do sejmu i senatu. Głos oddać będzie można od godziny 7 do 21. Poniżej informacje o tym gdzie będziemy głosować.

Obwód wyborczy nr 1
Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Aleja Wyzwolenia, Azaliowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Działkowa, Górna, Graniczna, Jabłoniowa, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Morelowa, Nowa, Nowowiejska, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Orzechowa, Towarowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wiśniowa, Wspólna, Zaułek.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Wroniecki Ośrodek Kultury,
ul. Poznańska 59, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 2
Wronki, ulice: Dr Ignacego Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna, Walentego Błażejewskiego.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka,
ul. Mickiewicza 5, 64-510 Wronki
Lokal NIEdostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 3
Wronki, osiedle Mieszka I oraz ulice: Bolesława Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1-15, 23-53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka,
ul. Mickiewicza 5, 64-510 Wronki
Lokal NIEdostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 4
Wronki, osiedle Staszica oraz ulice: Dworcowa, Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta,
ul. Polna 5, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 5
Wronki, osiedla: Borek 1A-1E, 10A-13, Słowackiego oraz ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Przedszkole nr 1 „Bajkowy Świat”,
os. Borek 20, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


Obwód wyborczy nr 6
Wronki, osiedla: Borek 2A-8F, 14 do końca, Słowiańskie oraz ulice: Cienista, Leśna Polana, Prasłowiańska.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Przedszkole nr 1 „Bajkowy Świat”,
os. Borek 20, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 7
Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gajowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Klonowa, Leśna, Łąkowa, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Przesmyk, Rolna, Rzecińska, Strzelecka, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Budynek kulturalno-socjalny,
ul. Topolowa 7, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 8
Sołectwa: Samołęż , Stróżki (Borek, Stróżki)

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Przedszkole nr 1 „Bajkowy Świat”,
os. Borek 20, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 9
Sołectwo: Nowa Wieś (Huby-Oporowo, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Miodowa, Młodych, Parkowa, Słonecznikowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa).

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera,
Nowa Wieś ul. Szkolna 5, 64-510 Wronki
Lokal NIEdostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 10
Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin), Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra), Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica).

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich,
ul. Leśna 17, 64-510 Wronki
Lokal NIEdostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych


Obwód wyborczy nr 11
Sołectwa: Biezdrowo (Biezdrowo, Pierwoszewo), Ćmachowo, Pożarowo (Olin, Pożarowo), Kłodzisko (Józefowo, Kłodzisko, Olesin), Lubowo, (Karolewo, Lubowo), Marianowo, Pakawie (Dąbrowa, Pakawie), Stare Miasto, Głuchowo, Wróblewo (Łucjanowo, Wróblewo), Wartosław, Wierzchocin.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa,
Biezdrowo 9, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 12
Sołectwo: Chojno (Chojno-Błota Małe, Chojno-Błota Wielkie, Chojno-Młyn, Chojno-Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Pustelnia, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje).

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Świetlica wiejska,
Chojno-Wieś 10, 64-510 Wronki
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód wyborczy nr 13
Zakład Karny we Wronkach, ul. Partyzantów 1

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Zakład Karny we Wronkach,
ul. Partyzantów 1, 64-510 Wronki

Obwód wyborczy nr 14
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi, ul. Szamotulska 9

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi,
Nowa Wieś ul. Szamotulska 9, 64-510 Wronki

Obwód wyborczy nr 15
Dom Pomocy Społecznej w Chojnie, Chojno-Wieś nr 41a

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Dom Pomocy Społecznej w Chojnie,
Chojno-Wieś 41a, 64-510 Wronki

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne
/