Uwaga na włamywacza

Na terenie gminy ma grasować włamywacz. Mężczyzna miał okraść już kilka domów.

Wątpliwa kariera złodzieja ma trwać już od jakiegoś czasu. Na początku obecnego tygodnia miał dokonać rabunku w jednym z domów w Kłodzisku. Mężczyzna co prawda trafił w ręce sprawiedliwości, ale ostatecznie został wypuszczony na wolność.

Jego łupem miały także paść domostwa oraz sklepy w mieście. Wczoraj informowaliśmy o zdarzeniu drogowym, podczas którego osoba podróżująca autem uciekła, porzucając samochód. Najprawdopodobniej zbiegiem jest właśnie ten złodziej.

Z relacji wronczan na Facebooku, włamań ma dokonywać obywatel Ukrainy w wieku ok. 40-50 lat. Mężczyzna ma zmęczone rysy twarzy oraz zakola. Możliwe, że to jego dokumenty zostały we wraku auta.

Do włamań dochodzi w podobny sposób. Złodziej wchodzi do mieszkania, jakby to była jego posiadłość i zabiera cenne przedmioty.

Jeśli jesteście ofiarami włamań czy kradzieży lub wiecie, gdzie może przebywać mężczyzna, prosimy o kontakt z policją.

fot. Pixabay

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-10-12