Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Błękitni w Weszło!


W środę Błękitni Wronki gościli redaktora Dawida Dobrasza z serwisu „Weszło!”. Niebawem na łamach, tego jednego z najpopularniejszych serwisów o tematyce sportowej w Polsce, pojawi się obszerny reportaż dotyczący wronieckiego klubu.

Redaktor serwisu Weszło! został oprowadzony przez koordynatora trenerów wronieckiego klubu Grzegorza Figasa po bazie treningowej, przybliżona została mu historia Błękitnych oraz sposób funkcjonowania i szkolenia. Dawid Dobrasz, odpowiadający za dział dotyczący piłki juniorskiej w redakcji Weszło!, odwiedza akademie piłkarskie w całej Polsce.

Skale porównawczą ma bardzo dużą i część elementów w organizacji Błękitnych Wronki mu zaimponowała, niektóre nawet uznał za ewenementy. Reportaż będzie można przeczytać w serwisie Weszło! w przyszłym tygodniu.

Weszło! to drugi najpopularniejszy serwis internetowy o tematyce sportowej w Polsce. Od tego roku działa również radio pod tą samą nazwą.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+