Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Otwarcie mostu – znamy możliwy termin


Po blisko 72 dniach, dziś dojdzie do zakończenia kryzysu mostowego. Zarządca przeprawy przygotowuje się do jej otwarcia.

Z najświeższych informacji jakie udzielił portalowi mojeWronki.pl Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich dowiedzieliśmy się, że dziś w godzinach wieczornych ma dojść do otwarcia mostu.WZDW nie podał konkretnej godziny, jednak Paulina Jęczmionka-Majchrzak poinformowała nas, że ruch powinien zostać puszczony około godziny 18. Jak wskazuje rzecznik prasowa Zarządu, jest to uzależnione od formalności jakie muszą zostać spełnione, aby wszystko było zgodne z obowiązującymi przepisami. Jeśli nie napotkają na przeszkody to dziś wieczorem, wronczanie będą mogli przejechać przez most samochodem.

Przypominamy, że ruch mostem odbywać się będzie z ograniczeniami masy pojazdów do 3,5t oraz prędkości do 40km/h. Dodatkowo na przewężeniach będziemy mogli jeździć z maksymalną prędkością 10km/h.

Most zamknięty jest już przez:

76 dni 4 godzin 32 minut 58 sekund


A mieszkańcy Wronek nadal czekają…


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+