Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Niebawem decyzja w sprawie mostu


Dziś odbyły się dwa spotkania w sprawie mostu we Wronkach. W godzinach porannych wojewoda wielkopolski spotkał się z przedstawicielami firm Amica i Samsung, natomiast w południe wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego rozmawiał z dyrektorem zarządu dróg wojewódzkich.

26 października odbyło się spotkanie WWINB z przedstawicielem WZDW, na którym zostały przedstawione zastrzeżenia WWINB dotyczące przedłożonych ekspertyz. Uzyskano informacje dotyczące już podjętych działań, jak i tych planowanych przez WZDW. Część nieprawidłowości zostanie usuniętych w najbliższych dniach, lecz głównym problemem jest stateczność skarpy. Usunięcie tej nieprawidłowości wymaga wykonania projektu technicznego w oparciu o wiedzę konstruktorską, jak i przedłożone już badania geologiczne. W celu rozwiązania problemu dotyczącego stateczności skarpy konieczne jest współdziałanie, zarówno WZDW, Burmistrza Wronek, jak i dyrektora Zakładu Karnego we Wronkach.Tego samego dnia wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann spotkał się z przedstawicielami firm Amica i Samsung. – Merytoryczne, kulturalne i bardzo konstruktywne spotkanie. Przedstawiciele firm przedstawili nam swój punkt widzenia, z kolei my poinformowaliśmy o bieżącym stanie sprawy – mówi wojewoda Zbigniew Hoffmann. – Mam świadomość problemów, z którymi borykają się codziennie mieszkańcy, i liczę na szybkie działanie, zarówno inspektora nadzoru budowlanego, jak i zarządu dróg wojewódzkich – dodaje wojewoda.

via Tomasz Stube kierownik oddziału Mediów i Komunikacji Społecznej Gabinet Wojewody

Most zamknięty jest już przez:

76 dni 5 godzin 17 minut 54 sekund


A mieszkańcy Wronek nadal czekają…


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+