Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Co z obwodnicą? Budimex odpowiada


Po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń na budowę obwodnicy spodziewano się, że prace ruszą z kopyta, a przebieg przyszłej trasy stanie się placem budowy. Jednak w dalszym ciągu nie stwierdzono wzmożonej aktywności pracowników. Wronczanie pytają: „co z obwodnicą?”.

Spytaliśmy wykonawcę obwodnicy – firmę Budimex, na jakim etapie są prace i kiedy rozpoczną się roboty. – Trwają prace przygotowawcze związane z wytyczeniem granic inwestycji, obiektów. – odpowiada Michał Wrzosek, rzecznik prasowy spółki Budimex. Aktualnie dogrywany jest finalny przebieg obwodnicy. W tym celu trzeba wykupić lub przejąć odpowiednie działki, a także podzielić je, a taka procedura trwa.Przedstawiciel wykonawcy trasy nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, kiedy zaczną się właściwe prace. Jednak zapewnia, że na początkowym etapie robót nie przewidują ingerencji w ruch publiczny poza wyjazdami na drogi publiczne. Budowa jest w terenie niezabudowanym i częściowo przechodzi przez lasy więc utrudnień na razie nie będzie. – mówi Michał Wrzosek z firmy Budimex.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+