Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Wronczanie zatrzymani w związku z włamaniem


Policjanci z Międzychodu oraz Sierakowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzewani o dokonanie włamania oraz kradzieży na terenie gminy Sieraków.

W poniedziałek po południu funkcjonariusze dokonali zatrzymania dwóch mężczyzn. Świadkowie zaobserwowali, jak z jednego z mieszkań przy ulicy Sierakowskiej wyprowadzono osobę w kajdankach. Dokonano także zabezpieczenia przedmiotów, które zostały przeniesione z budynku do policyjnego samochodu.
W rozmowie z portalem mojeWronki.pl, oficer prasowy asp. sztab. Przemysław Araszkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie potwierdza, że zatrzymano dwóch mężczyzn, mieszkańców Wronek. Są oni podejrzewani o dokonanie włamania i kradzieży na terenie gminy Sieraków. Policjanci zabezpieczyli także skradzione przedmioty.

Zatrzymani zostali przewiezieni do międzychodzkiej komendy. Przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.


Komentarze

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+