Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Potrącono rowerzystkę


Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj we Wronkach. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci w ramach toczącego się postępowania.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 9.40 na ulicy Mickiewicza we Wronkach. Na miejsce dyżurny wysłał policjantów z Wronek oraz z Szamotuł.

Interweniujący funkcjonariusze ustalili świadka zdarzenia oraz wstępny przebieg wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż doszło do potrącenia 57-letniej rowerzystki, która na skrzyżowaniu skręcała w lewo. Kobieta została potrącona przez wyprzedzającą ją 48-letnią kierującą samochodem marki Opel Corsa.

Rowerzystka została przetransportowana do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe. Z uwagi na obrażenia, których doznała, sprawa została zakwalifikowana jako wypadek drogowy. Policjanci wykonali więc szkic miejsca zdarzenia oraz oględziny, zabezpieczając tym samym niezbędny dla toku postępowania materiał dowodowy.

Obydwie kierujące były trzeźwe. Szczegółowe okoliczności, a także przyczyny wypadku są ustalane w ramach toczącego się postępowania.

Autor: st.sierż. Sandra Śrama, KPP Szamotuły


20 maja 2015
Karol Grajewski

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+