Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Najstarszy zakład pracy we Wronkach


Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego we Wronkach, które w tym roku odbyło się 27 maja w Sali Atena w Hotelu Olimpic, traktowane było jak święto Banku.

 

Zebranie Przedstawicieli, odbywa się raz w roku i jest podsumowaniem działalności Banku z ostatnich dwunastu miesięcy. To czas, w którym Delegaci mogą zdecydować o działaniach, które podejmowane będą w roku bieżącym. Tegoroczne spotkanie było także okazją, aby uświadomić zebranym, iż Bank Spółdzielczy jest obecny we Wronkach równe 140 lat, a odkąd istnieć przestały Zakłady Przetwórstwa Ziemniaczanego, stał się najstarszym działającym zakładem pracy na terenie naszej gminy.

 

Mimo okrągłej rocznicy, obyło się bez hucznej imprezy. Prezes BS-u podkreślała, że stara się obejść rocznicę po cichu, bez wielkiego świętowania. Mimo to nie zabrakło gratulacji i życzeń ze strony zarówno Urzędu Miasta i Gminy, Towarzystwa Miłośników Ziemi Wronieckiej, czy lokalnej prasy. Pojawił się także tort, który zachwycił zebranych swym wyjątkowym kształtem.

 

My także przyłączamy się do życzeń kolejnych 140 lat działalności i życzymy, by BS we Wronkach nadal mógł tak prężnie wspierać lokalny rynek.


27 maja 2015
Karol Grajewski

Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+