Piknik rodzinny w Wierzchocinie

Dnia 23 maja 2015 r. w Wierzchocinie odbył się pierwszy rodzinny piknik, na który zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy Wierzchocina, był to Dzień Rodziny zatytułowany “TRZY GODZINY DLA RODZINY”. Organizatorami imprezy było Sołectwo Wierzchocin i Głuchowo oraz działające w Wierzchocinie KGW i Kółko Rolnicze.

Tego dnia na gości czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły do woli korzystać z dmuchanych zamków, była też dla nich wata cukrowa, lody, ruletka szczęścia i inne atrakcje. Wszyscy uczestnicy imprezy mogli skorzystać z przejażdżek bryczkami, spróbować jazdy konnej w siodle, strzelać z wiatrówki do tarczy pod okiem Straży Miejskiej, wiele śmiechu było podczas przygotowanych dla pań i panów konkursie. Panie startowały w konkursie pt “…gdzie ci mężczyźni, gdzie te chłopy, gdzie…”, w 4 konkurencjach miały do wykonania “męskie zadania”, wszystkie panie spisały się rewelacyjnie, ale zwyciężczyni była jedna – pani Lucyna Jaskulska. Panowie za to w konkursie “…być kobieta, być kobieta…” mogli zademonstrować w skrócie jak wygląda dzień z życia kobiety- tu bezkonkurencyjny okazał się być pan Piotr Jarysz. Spośród wszystkich uczestników pikniku rozlosowano nagrody, które na pewno posłużą całej rodzinie. Dzieci oczekiwały z niecierpliwością na konkurs “Rodzice kontra dzieci”, gdzie starsi walczyli o tytuł “Super Rodziców”, a młodsi “Super Dzieci”. Finałem był rozegrany mecz. Dzieci odwiedziły tygrysek, renifer i wrona, które animowały zabawę i częstowały słodyczami. Dla wszystkich uczestników pikniku został przygotowany poczęstunek oraz coś ciepłego z grilla. Na zakończenie wystąpił dla nas zespół muzyczny RAM.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc następującym firmom i osobom:
– Agnes Gabinet Kosmetyczny Wronki
– Sprężyna Photography, Stare Miasto
– “MAJSTER KACZMAREK” , Ostroróg
– “FAFIREK” PHU, ul. Różana, Wronki
– Bank Spółdzielczy Wronki, ul. Poznańska
– Firma Smak Aleksandra Cabała, Wierzchocin
– Napena Sp. z o.o., ul. Świdlińska1, Szamotuły
– Restauracja Ratuszowa, Wronki
– GEBAR PPHU E. Barłóg, Ćmachowo
– GS Samopomoc Chłopska, Wronki
– Panu Jackowi Cebernikowi
– Panu Marcinowi Góździowi i firmom “ANIMALS TRANS” Karol Korytowski, “AGRO-TRANSHANDEL” Szewce
– Straży Miejskiej Wronki
– Urzędowi Miasta i Gminy Wronki

Gorące podziękowania wszystkim, którzy swą praca i zaangażowaniem przyczynili się, by Dzień Rodziny był tak wyjątkowy i niezapomniany. DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z pikniku!

FOTOGALERIA

2015-05-27