Pożar przy Sierakowskiej – nie żyje jedna osoba

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło dzisiaj po południu przy ulicy Sierakowskiej. W spalonym mieszkaniu znaleziono ciało kobiety.

Przed godziną 15. służby otrzymały zgłoszenie o pożarze mieszkania przy ul. Sierakowskiej. Budynek został ugaszony przez straż pożarną. Po przeprowadzeniu akcji gaśniczej, strażacy ujawnili w pomieszczeniu ciało mieszkanki Wronek oraz jej psa.

Jak informuje portal Moje Wronki, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, asp. Sandra Chuda – Z policyjnych ustaleń wynika, że była to najprawdopodobniej kobieta mieszkająca w niniejszym lokalu. Na miejscu policjanci pracują pod nadzorem prokuratora.

Na miejscu wykonywane są oględziny, przesłuchani zostaną również sąsiedzi. Biegli będą ustalać przyczyny zaistniałego pożaru.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2023-10-19