Fresh Festival Wronki już w tę sobotę!

Fresh Festival Wronki to pierwsza takiego rodzaju impreza w naszym mieście! Już w sobotę 27 maja od godziny 21.00 Placem Targowym zawładnie młodzieńczy duch i beztroska zabawa do białego rana!

Pierwsza edycja FRESH FESTIVAL WRONKI to wspólna inicjatywa: Urzędu Miasta, Młodzieżowej Rady Gminy Wronki, Ekipy Pralni, Summer Revolution i Sound&Light. Organizatorzy zapewniają, że należy spodziewać się absolutnie wszystkiego. Gwiazd sceny hip-hopu, gorącej muzyki serwowanej przez DJ-ów, a także niesamowitej oprawy akustyczno-wizualnej.

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 20.45, czyli kwadrans przed pierwszym koncertem. Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się Wac Toja, a tuż po nim Kabe. Później do wspólnego szaleństwa zaproszą najlepsi DJ-e: Diabllo aka Coorby, CJ Stone, Jay Bae, a także Sebeq b2b Mari W!

Organizatorzy zapowiadają nie tylko fantastyczną muzykę, ale także pokaz pirotechniki scenicznej, wyrzutnie CO2, niezapomnianą oprawę świetlno-wizualną, a przede wszystkim niepowtarzalne wrażenia i wspomnienia!

Bilet na Fresh Festival Wronki można kupić na stronie: https://www.biletomat.pl/bilety/fresh-festival-wronki-13250/. Do środy 24 maja w cenie 30 zł, później bilety drugiej puli w cenie 50 złotych. Będzie można je również nabyć na bramkach w dniu wydarzenia (płatność tylko gotówką). Zapraszamy!