Dni Wronek 2022 już za nami! Jak bawili się Wronczanie? [FOTO] [FILM]

Największa impreza organizowana w naszej gminie już za nami! Tegoroczne Dni Wronek przyciągnęły w miniony weekend (23-24.07) tłumy. Scenę do czerwoności rozpalili tacy artyści jak Dawid Kwiatkowski, Bryska, Damian Holecki oraz zespół Łobuzy.

W sobotni poranek oficjalnie wystartowały Dni Wronek 2022, które rozpoczęły się zawodami wędkarskimi dla dzieci z klubem wędkarskim PASKUDA. Następnym punktem był spacer z przewodnikiem po wronieckiej starówce zorganizowany przez Muzeum Ziemi Wronieckiej.

W Olszynkach od godziny 15.00 trwały pokazy Teatru Wagabunda, który przybliżył życie w starej zagrodzie. Równocześnie swoje pokazy prowadziła Ochotnicza Straż Pożarna z Wronek.

Na dużej scenie o godzinie 20.00 wystąpił zespół ŁOBUZY, a tuż po nim fenomenalny koncert zagrała młoda, utalentowana piosenkarka – Bryska. Później odbyła się zabawa taneczna, w czasie której przygrywał zespół Armez.

Drugi dzień rozpoczął się drzwiami otwartymi we wronieckim Muzeum.

W Olszynkach od godziny 15.00 trwały animacje dla dzieci oraz pokazy starej zagrody w wykonaniu grupy teatru Wagabunda. Tego dnia zaprezentowała się również grupa CROSS Wronki.

Już o godzinie 19.00 swój koncert na dużej scenie zagrał Damian Holecki.

Długo wyczekiwaną gwiazdą wieczoru był Dawid Kwiatkowski, na którego koncert fanki czekały pod sceną już od samego rana!

A jak Wy się bawiliście na tegorocznych Dniach Wronek? Sprawdźcie, czy znajdziecie się na zdjęciach lub filmie.

« z 138 »
« z 112 »

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2022-07-29