Pomóżmy Kacprowi w walce z chorobą

Kacper Walkowiak to młody mieszkaniec sąsiedniej gminy Obrzycko u którego zdiagnozowano mięsaka. Według lekarzy nie ma możliwości usunięcia, a leczenie jest bardzo kosztowne. Pomóżmy młodemu chłopakowi wrócić do zdrowia.

Prosimy o pomoc dla Kacpra Walkowiaka!

Niespełna dwa miesiące temu u 20 letniego Kacpra Walkowiaka mieszkańca Obrzycka zdiagnozowano Mięsaka Sarcoma Ewinga, jest to bardzo złośliwy nowotwór najczęściej atakujący młodzież w wieku 15-20 lat, w przypadku Kacpra guz zlokalizowany jest w lewej części miednicy i wg. lekarzy bez możliwości usunięcia.

Kacper podjął czasochłonne i kosztowne leczenie chemioterapia w Warszawskim Instytucie Onkologii w Warszawie, gdzie 2 razy w miesiącu ma obowiązek się wstawić. Koszt każdego wyjazdu to około 1500 zł.

Kacper praktycznie całe swoje życie związany jest ze sportem. Uwielbia grać w tenisa ziemnego, swoje pierwsze kroki stawiał w szkole tenisowej w Szamotułach, następnie prowadził treningi z młodzieżą w Ryczywole i Obrzycku. W planach miał wyjazdy na obozy sportowe z dziećmi. Cały czas niósł pomoc innym jako Strażak OSP w Obrzycku.

Dziś rozgrywa Swój najważniejszy mecz w życiu, wierzymy że jak to było zwykle na korcie tenisowym odniesie zwycięstwo!!!Proszę, pomóżmy wrócić młodemu chłopakowi, naszemu przyjacielowi do zdrowia!!!

Pomóżmy Kacprowi wrócić do zdrowia!