Lato w mieście z Wronieckim Ośrodkiem Kultury

Wroniecki Ośrodek Kultury po raz kolejny zaprasza do wspólnej, wakacyjnej zabawy! Co istotne – oferta skierowana jest nie tylko do najmłodszych!

WOK w swojej letniej ofercie zaprasza na zajęcia, spotkania, zabawy i spacery o różnej tematyce. Nie zabraknie tańca, spotkań z alpakami i innymi uroczymi zwierzakami, poznawania leśnych tajemnic, historycznych spacerów ulicami miasta, filmów animowanych na dużym ekranie, zajęć plastycznych, rękodzielniczych i kulinarnych!

Już wkrótce nabyć będzie można bezpłatne książeczki z programem – tak, aby zawsze być na bieżąco. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wakacyjnym.

Uwaga! Na część zajęć obowiązują zapisy, więc jeśli coś Was szczególnie zaciekawi – warto się pospieszyć!

Harmonogram w wersji opisowej oraz zmiany w programie znajdują się pod plakatami na stronie WOK-U – https://wokwronki.pl/aktualnosci/wakacje-z-wronieckim-osrodkiem-kultury.html

PROGRAM WAKACJI 2022 Z WRONIECKIM OŚRODKIEM KULTURY

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2022-06-27