I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek za nami!

W sobotę 11 czerwca hala sportowa przy ulicy Polnej wypełniła się roztańczonymi parami (i nie tylko), wszystko za sprawą I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek. Turniej został zorganizowany przez Szkołę Tańca i Ruchu Lorenzo oraz Polskie Towarzystwo Taneczne.

Wydarzenie zostało przygotowane przez organizatorów perfekcyjnie. Począwszy od ułożenia parkietu na hali sportowej, przez zaangażowanie wolontariuszy i przyjaciół Lorenzo, a na pięknym wystroju sali kończąc.

Tańczące pary zrobiły na widzach ogromne wrażenie. Oglądając na żywo ich prezentacje, jeszcze bardziej dostrzega się to, ile pracy włożyli w swój rozwój. Życzymy wszystkim, aby taniec zawsze przynosił im taką radość, jaką obserwowaliśmy w czasie turnieju.

Klasyfikację turniejową możecie sprawdzić TUTAJ. A poniżej obejrzeć zdjęcia z turnieju.

« z 108 »

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2022-06-15