Piękna bramka daje Warcie remis [FOTO] [FILM]

Warta Wartosław zremisowała z Sokołem Mieścisko 1:1. Ozdobą spotkania była bramka Tomasza Tyrchana, która dała Nojbrykowi jeden punkt.

Warciarze zdołali wywalczyć punkt z Sokołem Mieścisko w ramach 12. kolejki II wielkopolskiej grupy A-Klasy. Wynik rozstrzygnął się w pierwszej połowie spotkania. Najpierw to goście wyszli na prowadzenie, jednak Warta od razu zaczęła gonić rywali.

Pod koniec pierwszej połowy, Warcie przyznano rzut wolny z około 30 metrów. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Tomasz Tyrchan i lewą nogą uderzył piłką na bramkę. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce Sokoła.

W drugiej połowie ten sam zawodnik stanął ponownie przed szansą na trafienie z rzutu wolnego, tym razem to bramkarz gości wygrał pojedynek. Wynik już nie uległ zmianie. Mimo nieznacznej przewagi gości, którzy przez całe spotkanie gwarnie kwestionowali decyzje trójki arbitrów, Warta Wartosław oddała na boisku wiele serca oraz zdrowia i dowiozła remisowy rezultat do końca meczu.