Otwarcie Multibox Szamotuły. Jakie sklepy otworzyły się na start?

W czwartkowy poranek, 4 listopada w Szamotułach odbyło się długo wyczekiwane otwarcie parku handlowego Multibox. Tego dnia klienci mogą liczyć na wiele promocji i rabatów!

Multiboxto kompleks trzech budynków przy ulicy Dworcowej 23 w Szamotułach, w których funkcjonować będzie 15 popularnych sklepów sieciowych i punktów usługowych.

W obrębie Multiboxu powstał parking na ponad 100 miejsc, a w ramach inwestycji wybudowano rondo przy ulicy Dworcowej i zmodernizowano ulicę Młyńską ułatwiają dostęp do Parku Handlowego.

Lista sklepówMulitbox Szamotuły

Na liście sklepów znalazły się znane już w Szamotułach marki, które przeniosą się z innych lokali handlowych.

W dniu otwarcia będą dostępne lokale znanych marek: 4F, CCC, Empik, kaes., Smyk, Martes Sport, Firma Jubilerska Michalczak, KIK, Rossmann, RTV Euro AGD, Sinsay oraz Żabka (otwarcie w późniejszym terminie).

Moja przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się całkiem niedawno, stale się uczę, rozwijam skrzydła i poszerzam horyzonty. Aktywnie uczestniczę w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach, które przynoszą mi dużo radości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie jest wartościową lekcją.

2021-11-04