Gerard Koput w konkursie, nagrodę chce przeznaczyć na cele charytatywne

Gerard Koput, prowadzący sklepy Groszek oraz Gama w naszym regionie bierze udział w konkursie organizowanym przez Eurocash. Do wygrania jest nagroda pieniężna, którą wroniecki przedsiębiorca chciałby przeznaczyć na cele charytatywne.

Konkurs Herosi Przedsiębiorczości, organizowany przez grupę Eurocash jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy zarządzają między innymi sklepami sieci Gama oraz Groszek. Jednym z nich jest Gerard Koput. Jak tylko dowiedział się, że został zgłoszony do konkursu, zdecydował, że ewentualną nagrodę przeznaczy na pomoc chorym dzieciom.

Właściciel Kupca Wronieckiego jest mocno zaangażowany w niesienie pomocy. Niejednokrotnie pomagał w zbiórkach na rzecz chorych dzieci, teraz ma okazję pomóc znowu, o czym przeczytamy w zgłoszeniu: „Gerard angażuje się mocno na rzecz społeczności lokalnej. W ostatnim czasie przed sklepami Pana Gerarda znalazły się „puszkojady” – zgniatarki do puszek, z których środki trafią na rzecz chorych dzieci. W szczególnym czasie epidemii przedsiębiorca zaoferował dostawy zakupów do domu oraz możliwość zamówienia zakupów telefonicznie.”

A do wygrania jest łącznie ponad 12 tysięcy złotych! Konkurs podzielony jest na dwie części. O kwocie 7500 złotych zdecyduje jury, a o 5000 wy!

Aby, pomóc Gerardowi Koputowi oraz dzieciom trzeba wejść w niżej podany link i po uprzednim zalogowaniu się oddać swój głos na wronieckiego przedsiębiorcę.

Każda przekazana reakcja to 1 punkt, a pozostawiony i zaakceptowany przez administratora komentarz to 3 punkty. Punkty zostaną doliczone do puli całkowitej głosów oddanych na Gerarda Koputa i będą widoczne w rankingu.

Głosować można raz dziennie. Głosowanie jest anonimowe. Niewiele to kosztuje, a możecie pomóc innym.

Zachęcamy Was do głosowania na Gerarda, zajmie to kilkanaście sekund, a do wygrania jest naprawdę duża suma. Kliknijcie tutaj.