Warta Wartosław świętuje awans [FOTO]

Warta Wartosław zdemolowała swoich rywali i zasłużenie awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej. Po wczorajszym efektownym zwycięstwie przyszedł czas na świętowanie.

Nie było w tym sezonie mocnych na występującą w B-Klasie Wartę Wartosław. Warciarze zakończyli rozgrywki z 60 punktami, nie ponosząc porażki i z aż 101 strzelonymi bramkami! Takie statystyki dały im w pełni zasłużony awans do polskiej Serie A czyli do A-Klasy.

Po kapitalnej kampanii meldujemy się w „A” klasie. Rozgrywki kończmy jako mistrz, bez porażki a jedyne straty punktowe to trzy remisy w meczach wyjazdowych. Wygrana ze Spartą 8:0 (4:0) sprawiła, że przekroczyliśmy barierę 100 strzelonych bramek, a zatem możemy pochwalić się najlepszą ofensywą ligi. Nasza defensywa również w tym sezonie nie próżnowała i straciła ledwie 20 bramek co daje najlepszy wynik w grupie III. W przeciwieństwie do naszej reprezentacji ani przez chwilę nie przygrywaliśmy w trakcie tego sezonu.

napisała Warta w swoich mediach społecznościowych

Reaktywowany niedawno klub stał się rewelacją B-Klasy. Siła ofensywna oraz wysoka jakość w obronie pozwala mieć nadzieję, że w wyższej klasie rozgrywkowej Warciarze będą się ponownie bić o awans i w przyszłym roku w Wartosławiu odbędzie się świętowanie związane z Klasą Okręgową.

Czego Warcie serdecznie życzymy i gratulujemy awansu w tak świetnym stylu.

« z 42 »