Policja szuka podejrzanego o gwałt na kobiecie

Dziś na ulicy Jana Pawła II w pobliżu mostu miała miejsce napaść seksualna. Policja poszukuje możliwego gwałciciela i prosi o pomoc w jego poszukiwaniach.

Policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach wyjaśniają sprawę innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godziny 15.30 we Wronkach przy ulicy Jana Pawła II.

Mężczyzna ubrany w granatowo-fioletową bluzkę z krótkim rękawem oraz w krótkie jeansowe spodenki podszedł do pokrzywdzonej i dopuścił się innej czynności seksualnej poprzez dotykanie.

pisze szamotulska policja

Według relacji pokrzywdzonej przekazanej przez Policję, mężczyzna z wyglądu jest powyżej 40 roku życia, posiadał lekki zarost i krótkie ciemne włosy z widoczną siwizną. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sprawca uciekł w kierunku mostu, a następnie najprawdopodobniej skręcił w ulicę Mickiewicza, kierując się w stronę banku PKO.

Policjanci zbierają informacje, mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy. Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji we Wronkach (tel. 47 77 32 330) lub całodobowo z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 47 77 32 211).

AKTUALIZACJA

Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego. W imieniu Policji dziękujemy Wam za pomoc i zaangażowanie w poszukiwania sprawcy.

via Komenda Powiatowa Policji we Wronkach

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-06-27