Miesiąc dla serca w przychodni Genus

Kwiecień to doskonały moment, by zadbać o swoje serce! Dlatego przychodnia Genus organizuje “Miesiąc dla serca” – będziecie mogli skorzystać z badań w promocyjnych cenach i pojawi się więcej możliwości wizyt kardiologicznych.

Dlaczego warto zadbać o serce?

Każdy, kto przeszedł już zakażenie koronawirusem, powinien zrobić podstawowe badania serca. Warto sprawdzić, jak nasz organizm poradził sobie z infekcją i czy serce jest zdrowe.

Wiemy, że pacjenci w gminie Wronki mają utrudniony dostęp do lekarzy rodzinnych, dlatego chcemy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców. Ze względu na to, że wizyty u lekarza kardiologa cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszej przychodni, postanowiliśmy poświęcić sercu cały miesiąc. Spotkanie z kardiologiem staje się ważne również, gdy mówimy o powikłaniach po przejściu Covid.

mówi właścicielka przychodni Genus – Agnieszka Markiewicz

Jakie promocje czekają na pacjentów?

7 kwietnia będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z badania cholesterolu całkowitego, połączonego z konsultacją kardiologiczną (obowiązują zapisy telefoniczne). Co więcej, przez cały kwiecień potrwa promocja na badanie EKG – 50% taniej oraz holter EKG i ciśnieniowy – 20% taniej. Ze względu na “Miesiąc serca” będzie więcej terminów wizyt u kardiologa:

lek. med. Małgorzata Białecka – kardiolog
12 kwietnia
19 kwietnia
26 kwietnia

lek. med. Beata Balcerowiak – kardiolog
7 kwietnia
9 kwietnia
16 kwietnia
23 kwietnia
30 kwietnia

Zapisz się już dzisiaj!

Bez wątpienia warto pomyśleć o rejestracji na wizytę już dzisiaj.

Przychodnia Genus
ul. Spokojna 5, Wronki
tel. 698 678 164

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2021-03-30