Z miłości do zwierzaków – wyjątkowy koncert online

W sobotę, 13 lutego, o godz. 19:00 na Facebooku Moje Wronki przeprowadziliśmy transmisję live koncertu karnawałowego „Z miłości do zwierzaków”. W czasie transmisji można było wesprzeć Fundację Animaniacy.

Ostatnia sobota karnawału i dzień poprzedzający święto zakochanych, to doskonały moment, by spędzić wieczór przy muzyce na żywo i przy okazji zrobić coś dobrego. Obecna sytuacja nie pozwala na organizację zabaw tanecznych, dlatego zaproponowaliśmy koncert karnawałowy online.

Największe muzyczne hity zaprezentowali Natalia Hoffmann, Julia Turowska i Piotr Hoffmann. W czasie transmisji słuchacze mogli zadedykować piosenkę ukochanej osobie, dowiedzieć się więcej o działalności Fundacji Animaniacy oraz wesprzeć potrzebujące zwierzaki.

Dzięki wpłatom od lokalnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych udało się uzbierać 3 845 zł! To niesamowity sukces organizatorów! Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie zwierząt, które znajdują się pod opieką Fundacji Animaniacy, na specjalistyczną karmę oraz umożliwią przeprowadzenie bezpłatnych zajęć dla dzieci i dorosłych.

W imieniu Fundacji dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji koncertu – szczególnie Karczmie Brackiej za udostępnienie lokalu.

Zbiórka kończy się dzisiaj, jeśli chcecie wspomóc zwierzaki to zachęcamy do wsparcia.