Co podarować Babci i Dziadkowi?

Prezenty dla Babci i Dziadka są dla wielu niemałym wyzwaniem. Szczególnie trudno jest tym, którzy twierdzą, że wyrośli już z przygotowywania laurek.

Chcielibyśmy podsunąć Wam kilka pomysłów na prezent, co najważniejsze wesprzecie dzięki temu lokalnych przedsiębiorców, którzy walczą ze skutkami epidemii.

  1. Voucher na konsultacje w Przychodni Genus – czyli podaruj Babci i Dziadkowi spotkanie z ortopedą lub kardiologiem. Szczegóły TUTAJ
  2. W temacie zdrowia warto też pomyśleć o badaniach w LABO-MED, mieszczącym się w przychodni przy ul. Partyzantów. Szczegóły TUTAJ
  3. Doskonałym prezentem będzie też rękodzieło, szczególnie jeśli wydaje Wam się, że nie macie talentu do prac manualnych. Z pomocą przyjdą Pigwusiowo oraz DecoWianki. Do wyboru piękne kartki, flower boxy, świece, a wszystko z personalizacją.
  4. Czas na słodkości – wiemy, że Babcie pieką najlepiej, ale w ich święto można przecież je obdarować słodkościami.
    Torty na tę okazję znajdziecie w Cukierni Izabela
    A jeśli marzycie o własnym, jadalnym nadruku na czekoladzie lub ciastku to polecamy Drukujemy
  5. Babcia również zasługuje na chwilę relaksu i czas na zadbanie o siebie, na pewno znajdzie to w Świątyni Urody, gdzie są dostępne bony podarunkowe na wszystkie zabiegi.
  6. Ruch to zdrowie, wiedzieliście, że Sara Szczepska z FIT ROOM Wronki jest specjalistką od treningu medycznego? Możecie wykupić dziadkom karnet na zajęcia (obecnie prowadzone w formie online), Sara wie jak zadbać o zdrowy kręgosłup i o to, by ciało służyło nam dobrze jak najdłużej.

Oczywiście niezależnie, co wybierzecie, warto pamiętać, że najpiękniejszym i bezcennym prezentem jest czas, który poświęcicie na rozmowę z Babcią i Dziadkiem.