Nowoczesna przychodnia we Wronkach – już otwarta!

Według założycieli przychodni Agnieszki i Piotra Markiewiczów wronczanie potrzebują nowoczesnej lecznicy, na poziomie ogólnopolskim ze sztabem różnorodnych specjalistów i sprzętu, dlatego przychodnia Genus rozwija się i zmieniła lokalizację.

Agnieszka Markiewicz (Bielec) założyła swój gabinet 13 lat temu, nie tylko pomagała swoim pacjentom jako fizjoterapeuta, ale także wsłuchiwała się w ich potrzeby. Dzięki temu zaczęła gromadzić zespół specjalistów, którzy właśnie rozpoczęli pracę w nowoczesnej przychodni przy ul. Spokojnej 5 we Wronkach.

Jakie usługi są dostępne w gabinecie?

Oferta cały czas jest rozszerzana. Obecnie prócz fali uderzeniowej, fizjoterapii mamy już na pokładzie kardiologa, dwóch ortopedów, laryngologa, endokrynologa i dietetyka. Lekarze nie są pewni posunięć rządu, stąd oczekujemy na kolejne deklaracje współpracy od kolejnych specjalizacji. Wronkom brakuje specjalistów i chcielibyśmy spełnić oczekiwania naszych pacjentów, którzy na kozetce wielokrotnie sugerują, kogo oczekują na miejscu. Cały czas jednym z naszych priorytetów jest na przykład pediatra.

deklaruje Agnieszka Markiewicz

Na wizytę można umówić się telefonicznie, osobiście lub przez internet. Zarejestrowany pacjent otrzyma także przypomnienie o wizycie. Ceny konsultacji w zależności od specjalizacji wahają się od 50 do 200 złotych. Genus nie jest finansowany przez NFZ, ale oferta przychodni wciąż będzie poszerzana, między innymi o badanie USG, EKG czy echo serca. Zmiana lokalizacji i powiększenie przestrzeni przychodni pozwoli na szerokie działania lecznicze.

Będziemy na pewno wyróżniać się profesjonalizmem obsługi, własnym systemem informatycznym, z własnym serwerem na miejscu, co minimalizuje utratę danych. Młody zespół gwarantuje zaangażowanie w działania, a naszym celem jest to, żeby pacjenci zamiast w nieskończoną ilość razy do nas wracać, byli skutecznie leczeni i zamiast kolejnych wizyt polecali nas swojej rodzinie i znajomym. Dobra renoma placówki, którą chcemy wyrobić ciężką pracą i indywidualnym podejściem do pacjenta, ma się przekładać na jakość, jakiej we Wronkach jeszcze nie było.

zapewnia menager przychodni Piotr Markiewicz

Przychodnia jest do dyspozycji pacjentów od 13 listopada 2020 roku.

Przychodnia Genus
ul. Spokojna 5, Wronki
tel. 698 678 164
www.przychodnia-genus.pl
Facebook: Przychodnia Genus

A oto zespół przychodni:

Agnieszka Markiewicz (Bielec) – Magister fizjoterapii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w rehabilitacji pourazowej i pooperacyjnej w szczególności kończyn dolnych. Jest certyfikowanym terapeutą metody OMT Kaltenborn-Evjenth. W swojej pracy wykorzystuje metody: metoda McKenzie, terapia manualna metodą holistyczną, kinesiotaping, trening medyczny, suche igłowanie, dynamic tape, terapie obrzęku, integrację strukturalną.

Natalia Olejniczak-Grencel – Absolwentka WSPiA, gdzie ukończyła Fizjoterapię. W swojej pracy wykorzystuje metody: terapii manualnej w dolegliwościach bólowych i dysfunkcji kończyn; terapii manualnej w dysfunkcjach szyjnego oraz piersiowego odcinka kręgosłupa; terapia FDM – leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi; badanie, diagnostyka i leczenie dysfunkcji dolnego odcinka kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych; drenaż limfatyczny.

Lek. Damian Bartkiewicz – ortopeda, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Damian Bartkiewicz jest licencjonowanym lekarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz lekarzem pierwszej drużyny Lecha Poznań. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zmian zwyrodnieniowych i pourazowych narządu ruchu. Do jego szczególnych zainteresowań należy traumatologia sportowa, leczenie artroskopowe oraz chirurgia barku i ręki. Należy do Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

lek. med. Beata Balcerowiak – kardiolog, specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń kardiologicznych z uwzględnieniem chorób współistniejących: choroba niedokrwienna serca, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zaburzenia gospodarki lipidowej (cholesterol).

lek.med. Tomasz Jopek – ortopeda, asystent w Klinice Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii w szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym im. W. Degi w Poznaniu. Zajmuje się głównie zmianami zwyrodnieniowymi stawów biodrowych i kolanowych (endoprotezoplastyka) oraz artroskopią stawu kolanowego.

dr n.med. Paweł Bolko – endokrynolog, specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych. Specjalizuje się w leczeniu chorób endokrynologicznych, chorób tarczycy i nadmiernego owłosienia.

mgr inż. Dorota Bielec – specjalista ds. dietetyki i żywienia człowieka
Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalności Dietetyka oraz Żywienie Człowieka. Priorytetem w jej pracy jest profesjonalne podejście do każdego klienta.

Piotr Markiewicz – menager, z wykształcenia politolog, z zawodu handlowiec, a z zamiłowania historyk. To on będzie stał na pierwszej linii frontu, organizując oraz nadzorując działania przychodni.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2020-11-05