Weź udział w wirtualnym Biegu Wiosennym!

W związku z zaleceniami zachowania dystansu społecznego postanowiono, że Bieg Wiosenny (będący zamiennikiem przełożonego Biegu Wielkanocnego) odbędzie się wirtualnie. Udział w biegu jest oczywiście bezpłatny.

Pytacie, jak pobiec lub pomaszerować wirtualnie? Odpowiadamy:

1. Zapiszcie się na bieg lub marsz za pomocą formularza TUTAJ.

2. Przebiegnijcie lub przejdźcie wyznaczony dystans – wybraną przez siebie trasę (8 km dla biegaczy, 5 km dla chodziarzy).

3. Zmierzcie sobie czas za pomocą dowolnej aplikacji lub innego urządzenia.

4. Prześlijcie potwierdzenie wykonania zadania – zdjęcie z wynikiem biegu lub marszu na adres mailowy: t.chozalski@wronki.pl (przekazanie swojego czasu jest warunkiem uwzględnienia uczestnika w klasyfikacji końcowej i w klasyfikacji całego cyklu Grand Prix Wronek 2020).

5. Odbierzcie pamiątkowy medal w ratuszu (możemy go również wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej) – warunkiem otrzymania medalu jest udokumentowanie pokonania trasy.

6. Pamiętajcie, że na pokonanie dystansu macie czas do 30 czerwca!

Jeśli macie ochotę, to wraz z wynikiem biegu lub marszu możecie dosłać również swoje selfie lub inne zdjęcia z trasy, z których zostanie stworzona fotogaleria Biegu Wiosennego dostępna na stronie www oraz FB Gminy Wronki.

Przy okazji przypominamy, że pierwszym biegiem w ramach Grand Prix Wronek był Bieg Noworoczny.

W tegorocznym cyklu “Cztery Pory Biegu” – oprócz Biegu Wiosennego – odbędą się jeszcze dwa inne biegi: Bieg Letni i Bieg Jesienny (wszystkie z pamiątkowym medalem dla każdego zapisanego uczestnika).

Warto dodać, że medale zostały przygotowane w taki sposób, aby po skompletowaniu wszystkich stanowiły jedną całość.

via wronki.pl

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2020-06-09