Gdzie we Wronkach można podpisać się pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego?

Ruszyła ekspresowa kampania wyborcza. Rafał Trzaskowski, aby móc wystartować w wyścigu po fotel prezydencki musi zebrać 100 000 podpisów. Jego zwolennicy mogą podpisać się pod listą również we Wronkach.

Wczoraj ogłoszono, że 28 czerwca odbędą się wybory prezydenckie. Ekspresowa kampania wyborcza zmobilizowała sympatyków Platformy Obywatelskiej do działania, ponieważ PO-KO mają nowego kandydata – prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Jednak, aby móc ubiegać się o fotel głowy państwa musi najpierw zebrać 100 000 podpisów pod swoją kandydaturą. Ma na to czas do 10 czerwca.

Nasi Czytelnicy, którzy chcą pomóc Rafałowi Trzaskowskiemu pytali portal Moje Wronki czy we Wronkach będzie możliwość złożenia podpisu pod kandydaturą prezydenta Warszawy.

Biuro poselskie Jakuba Rutnickiego informuje, że podpisać się pod poparciem Rafała Trzaskowskiego można tutaj:

  • Karczma Bracka – ul. Nowa 1, Wronki – czwartek, piątek i sobota od 15.00
  • Sklep Saldo – ul. Mickiewicza 26, Wronki – w godzinach otwarcia sklepu

Działacze i sympatycy Platformy działają również w Szamotułach. Podpisy zbierane są dzisiaj, jutro i w sobotę pod biurem posła Jakuba Rutnickiego przy ulicy Młyńskiej 9/6 od godz. 11.00 do 17.00.

fot. Sztab Rafała Trzaskowskiego

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-06-04