Zmiana terminu zamknięcia drogi – wszystko przez pogodę

Wczorajsze opady deszczu wymusiły na Budimeksie wprowadzenie zmian w harmonogramie zamknięcia przejazdu pod wiaduktem przy ulicy Sierakowskiej.

Wczoraj Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował o tym, że dziś miało dojść do zamknięcia drogi pod wiaduktem w ciągu ulicy Sierakowskiej.

Jednak z uwagi na opady deszczu, wykonawca inwestycji zmienił swoje plany i do wprowadzenia czasowych utrudnień dojdzie w czwartek.

  • 12.05.2020 r.14.05.2020 r. – całkowite zamknięcie drogi pod obiektem i wprowadzenie objazdu zgodnego z projektem organizacji ruchu + całkowite zamknięcie chodników z obu stron jezdni (całkowite zamknięcie przejścia dla ruchu pieszego pod wiaduktem na ul. Sierakowskiej nastąpi tylko podczas prowadzenia robót betoniarskich na wiadukcie – ok 6-8 godz.);
  • 14.05.2020 r.18.05.2020 r. godz. 7:00 – częściowe zajęcie jezdni (zajęcie pasa ruchu w kierunku Międzychodu) wraz z jednostronnym zajęciem chodnika od strony tego pasa z jednoczesnym wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-05-12