W ciągu tygodnia doszło do dwóch kradzieży aut

W ciągu tygodnia na terenie Wronek doszło do kradzieży dwóch pojazdów. Szukamy osób, posiadających jakiekolwiek informacje, które pomogą policji i właścicielom.

Bardzo rzadko we Wronkach dochodzi do kradzieży samochodów. A teraz doszło do aż dwóch i to w ciągu niecałego tygodnia.

W nocy z 13 na 14 maja z parkingu przed klasztorem przy ulicy Mickiewicza dokonano kradzieży srebrnego Audi A6 C5 kombi, wyprodukowanego w 2003 roku o numerach rejestracyjnych PSZ 83885. Auto ma relingi oraz alufelgi. Jak pisze właściciel skradzionego pojazdu, dla osoby, która pomoże w odnalezieniu, przewidziano nagrodę, osoby mogące pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 503 633.

Natomiast po południu 8 maja dokonano kradzieży pojazdu marki Peugeot Boxer z terenu firmy, znajdującej się przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Różnica jest taka, że złodziej bądź złodzieje w tym przypadku działali w ciągu dnia. Jest to samochód skrzyniowy z białą kabiną oraz niebieską plandeką.

Osoby, które posiadają informacje na temat tych zdarzeń, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji we Wronkach (tel. 47 77 32 330).

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-05-14