Zmiany funkcjonowania marketów we Wronkach

W związku ze zbliżającymi się świętami oraz panującą pandemią markety zmieniają sposób funkcjonowania. Poniżej znajdziecie informacje z wybranych sklepów, które znajdują się na terenie Wronek.

O zmianach w Biedronce pisaliśmy TUTAJ.

Lidl również wydłuża godziny otwarcia sklepów – od 2 kwietnia market we Wronkach będzie czynny codziennie od 6:00 do 24:00.

Dino będzie czynne w najbliższych dniach od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 22:00, w niedzielę handlową 8:00 – 18:00.

Netto pracuje od 6:00 do 24:00. Postawa pracowników służby zdrowia oraz służb mundurowych, dbających o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, budzi najwyższy szacunek i podziw. W podziękowaniu, Netto zaprasza na zakupy z 10% rabatem! Będzie on dostępny w dniach 4-10 kwietnia, od godziny 20 do 24, dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia oraz umundurowanych funkcjonariuszy Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i wojska. Rabat przysługuje także do 30 kwietnia pracownikom Netto.

Przypominamy, że w każdym sklepie obowiązują zasady bezpieczeństwa: zakupów dokonujemy w rękawiczkach jednorazowych, w godzinach 10:00 – 12:00 obsługiwani są tylko seniorzy (65+). W kolejkach kasowych należy zachować bezpieczny odstęp 2 metrów, na jedną kasę przypada maksymalnie 3 kupujących. Zaleca się korzystanie z płatności bezgotówkowych.