Będziemy dla Was transmitować mszę z wronieckiego klasztoru

Wspólna inicjatywa franciszkanów i portalu Moje Wronki ma na celu zachęcenie do pozostania w domu i skorzystania z internetowej transmisji mszy świętej.

Wszyscy powinniśmy być odpowiedzialni w tym czasie, dlatego apelujemy, do tych, którzy mogą o pozostanie w domach. Specjalnie dla Was już jutro będziemy na naszym portalu transmitować mszę świętą o godz. 9:30 z klasztoru franciszkanów we Wronkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W planach jest również transmisja modlitwy różańcowej z kaplicy klasztornej, o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Jutro rano, 15 marca na naszej stronie internetowej pojawi się artykuł, w którym znajdziecie link do transmisji.

Poinformujcie osoby, które będą chciały uczestniczyć w mszy św. o takiej możliwości. Transmisję będzie można obejrzeć na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach, konsolach, laptopach. Oczywiście z dostępem do internetu.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2020-03-14