Dołącz do błękitnej rodziny! [FILM]

W miniony piątek odbył się już czwarty trening grupy naborowej Błękitnych Wronki dla dzieci z roczników 2013, 2014 i 2015. Było mnóstwo przeróżnych zabaw.

Trenerzy wronieckiego klubu zaoferowali młodym wronczanom rozwój fizyczny poprzez zabawę. Ponad 20 uczestników wzięło udział w takich zabawach jak: berek-przytulasek, berek-reniferek, pociąg w ZOO, żeglarze (na maszt!) i rekiny, przeprawa przez kamienie, kanonada, trener-lustro.


Było mnóstwo dziecięcych uśmiechów i pozytywnej energii. W trosce o dobrą organizację treningu, jakość i bezpieczeństwo dzieci zajęcia prowadziło trzech licencjonowanych trenerów: Michał Dolata, Artur Hibner i Mikołaj Piechowiak (którzy równie dobrze się bawili – wcielając się np. w role rekinów czy reniferów).

#blekitnarodzina w dalszym ciągu się powiększa, a zajęcia okazały się sporym sukcesem. Treningi grupy naborowej (przedszkolaków) odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:30 w hali sportowej przy ulicy Polnej. Chętni mogą zapisać swoje pociechy w każdej chwili. Zajęcia są bezpłatne.