Podziękowanie za pomoc w wyłapywaniu kociąt

Pani Bożena chciałaby podziękować osobom i instytucjom, które pomogły jej w wyłapaniu siedmiu kociąt i za opiekę nad nimi.


Za pośrednictwem portalu Moje Wronki pragnę podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w wyłapywaniu siedmiu kociąt, urodzonych dwa miesiące temu na ul. Słonecznej, a zwłaszcza pani Prezes Zofii Bąk, reprezentującej Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział we Wronkach, która znalazła dom tymczasowy dla wszystkich kociaków, za siatkę umożliwiającą ich wyłapanie.

Komendantowi Straży Miejskiej we Wronkach – panu Pawłowi Mazurczakowi za dostarczenie podbieraka do łapania zwierząt, pani Mirce z mężem za dowiezienie kotów do domu tymczasowego oraz pani Magdzie, która zgodziła się przyjąć wszystkie kociaki, panu Michałowi Wojciechowskiemu prowadzącemu Gabinet Weterynaryjny za błyskawiczną sterylizację „Mamusi” kotki.

Na konto Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami we Wronkach można wpłacać datki, które zostaną wykorzystane na zakup karmy dla juniorów i żwirek. Numer konta 82 8961 0002 0000 0000 3216 0001 z dopiskiem „Kociaki Słoneczna”. Można również do Towarzystwa we Wronkach ul. Powstańców Wlkp. 23 przynieść karmę dla zwierząt.


Przed nami trudny okres zimowy dla zwierząt bezdomnych, pamiętajmy o dokarmianiu, by nie zwiększać liczebności bezdomnych kotów – sterylizujmy.

Jeszcze raz dziękuję – Bożena

fot. Pixabay