Nowa dyrektor chce odmienić wizerunek przychodni

W ubiegłym tygodniu wyłoniono nową dyrektor szpitala w Czarnkowie. Stanowisko objęła Bożena Sadowska.

Zapytaliśmy ją o to, jakie plany ma wobec przychodni zlokalizowanej we wronieckim ośrodku zdrowia.

Bożena Sadowska, dotychczasowa główna księgowa Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie objęła nowe stanowisko 9 grudnia. Jak sama przyznaje w korespondencji z portalem Moje Wronki, nowa funkcja wiąże się z bardzo dużym wyzwaniem. Nowa dyrektor musi wyciągnąć czarnkowską lecznicę na prostą, a także zwiększyć jakość oferowanych usług. Tego również oczekują wronczanie, w naszym mieście w końcu ulokowane są niektóre podmioty znajdujące się pod egidą szpitala w Czarnkowie.


Bożena Sadowska nie chce składać zbędnych obietnic. Zdaje sobie sprawę, że oczekiwania mieszkańców Wronek są o wiele większe i w pełni to rozumie. Jak sama przyznaje, toczą się poważne i daleko idące rozmowy, co do rozszerzenia działalności Przychodni Lekarza Rodzinnego we Wronkach.

Nowa dyrektor uważa, że w najbliższym czasie okaże się ,czy toczące się rozmowy zaowocują zmianami na lepsze. Sadowska zapewnia, że jeśli wszystko potoczy się pomyślnie, to wroniecki POZ pozyska zupełnie nowy wizerunek, nie ukrywa też, że chodzi o wprowadzenie lekarzy pediatrów.

Trzymamy kciuki, aby plany zostały zrealizowane i mamy nadzieję, że jakość świadczeń i opieki zdrowotnej we Wronkach się podniesie.