Burmistrz odpowiada na oświadczenie Macieja Pospiesznego

Burmistrz Mirosław Wieczór odpowiedział na zapytanie portalu Moje Wronki, w którym poprosiliśmy o odniesienie się do oświadczenia Macieja Pospiesznego.

W niedawnym oświadczeniu w sprawie wyboru prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego, jeden z kandydatów – Maciej Pospieszny podał w wątpliwość proces wyboru sternika wronieckiej komunalki.

CZYTAJ TAKŻE: Konkurs na prezesa PK nieważny?

Poprosiliśmy burmistrza Mirosława Wieczora o skomentowanie oświadczenia i odniesienie się do padających tam zarzutów. Przypomnijmy, że Maciej Pospieszny zarzuca między innymi nieprawidłowości w procesie konkursowym, a także działanie Mirosława Wieczora na szkodę Przedsiębiorstwa Komunalnego.

Oświadczenie Pana Macieja Pospiesznego jest oświadczeniem osoby, która nie może pogodzić się z przegraną w konkursie na prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego. Pan Maciej Pospieszny wprowadza w błąd i przeczy sam sobie. Nie zamierzam tego komentować.

odpowiada burmistrz Mirosław Wieczór

Zaś sam Maciej Pospieszny w korespondencji z portalem Moje Wronki przyznaje, że aktualnie wraz prawnikami analizuje zaistniałą sytuację pod kątem ewentualnych możliwych działań prawnych i dochodzenia swoich racji na drodze sądowej bądź w innej instytucji.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-11-20