„Zostań Animaniakiem!” – zapraszamy na piknik

To będzie wydarzenie całkowicie poświęcone zwierzakom i ich opiekunom! Jeśli masz w domu swojego pupila lub myślisz o posiadaniu czworonożnego przyjaciela nie może Cię zabraknąć 6 października.

Kochasz zwierzaki? W domu masz swojego pupila? Zapraszamy na piknik charytatywny „Zostań Animaniakiem!”.

Fundacja na rzecz zwierząt Animaniacy została powołana, aby pomagać bezdomnym, skrzywdzonym przez ludzi zwierzętom oraz działać na rzecz wspierania wszelkich ruchów, w zakresie upowszechniania idei pomocy dla zwierząt. Ratują i leczą zwierzęta, wspierają schroniska i organizacje, edukują i kształtują właściwe postawy u dzieci i dorosłych. Pracują z osobami niepełnosprawnymi.

Piknik jest organizowany w celu pozyskania środków na działalność statutową Fundacji. Więcej na jej temat znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

Do organizacji pikniku przyłączyło się wiele wspaniałych osób. Dzięki temu uczestnicy będą mogli skorzystać z porad weterynarza i behawiorysty. Dzieciaki spędzą czas na zabawach ruchowych, zamkach dmuchanych, warsztatach plastycznych i dowiedzą się, jak zadbać o swojego zwierzaka, a także sprawdzą, na czym polega służba strażaków. Niespodzianki przygotują Baloniaki – Animacje dla dzieci oraz Lorenzo Szkoła Tańca i Fit Room Wronki. Muzykę na żywo zaserwują: Monika Kijek, Natalia Hoffmann, Piotr Hoffmann i Łukasz Książek. Gorące napoje oraz słodkości przygotuje Fiu Fiu Cafe. Będzie okazja do kupienia gadżetów dla zwierzaków oraz pięknego rękodzieła od Pigwusiowo.

Szczegóły znajdziecie na plakacie i w wydarzeniu na Facebooku TUTAJ.